Arama sonuçlarınız

1. Tema

Silinebilir .

ULAN Ozan vurdu gol oldu WAQSEDPOWAPQSEDWŞQASED
  2. Tema

Tema - Örnek discord bot tanıtım konu tasarımı.

Sizde bu tarz tasarımlara sahip olmak isterseniz iletişim: Tema#3552
  3. Tema

Selam beni ve melodiayı tanımak istermiydin?

Bundan 1 saat öncesine kadar seninle konuşuyorduk biliyorsun yaptıkların konuştukların uyumsuz bu forumda tartışmak istemiyorum Allah ekmeğini bol keseden versin <3 :)
  4. Tema

Bunu belirtmeden yaparsa biz bunu bu şekilde algılarız.
  5. Tema

Ben burayı tercih ettim.
  6. Tema

Alıntı paket alıp satmak gibi kaliteli bir ekip öylemi?
  7. Tema

ChiaX, Tema, Zelious & batuhanacar | Yalanlar | Bilinmeyen Oyunlar | Saldırılar | XX Forum |İftiralar ve Daha Fazlası!

Site Sahiplerinden ricam bu konuyu kaldırtmaları, xxx forumundan ban yiyip gelip burda masuma yatıyor lütfen bu konu kaldırılsın.
  8. Tema

Grup Etkinliği Selamlar

Bir kaç soru soracağım ve cevap bekliyeceğim cevaplarsanız sevinirim. Forumda adalet nasıl işliyor? Forumda eşitsizlik bulunuyormu? Forumda çok fazla ürün baltalama yapılıyormu? Forumda satıcı konuları baltalanıyormu?
  9. Tema

Hi World

Hi World
  10. Tema

ChiaX, Tema, Zelious & batuhanacar | Yalanlar | Bilinmeyen Oyunlar | Saldırılar | XX Forum |İftiralar ve Daha Fazlası!

Arkdaşlar konun benle bir alakası yok tamamen karalama amaçlı gerçek yüzleri ortaya çıkınca bu tarz şeyler çıktı müştersiini uyardığım için bu karalistedeyim.
  11. Tema

ChiaX Harici konuda 2 kişiyede arkadaşım demiyorum. Neden hepimizi bir araya yazdın ayrı ayrı yazarmısın?