Arama sonuçlarınız

1. Ç

Ödeme sistemi

Leaderosdan alırsak ödeme sistemini onlar ayarlıyor mu yani?
  2. Ç

Ödeme sistemi

Arkadaşlar websiteme ödeme sistemi kurmak istiyorum nasıl yapabilirim? Şartları nelerdir? Detaylı bilgiyi nasıl elde edebilirim?
  3. Ç

Otosat skripti

Arkadaşlar bir otosat düşünüyorum ama örnek /oyuncuotosat aç ahmet yazınca ahmet adlı oyuncu için oyuncu otosatının açılmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim otosat skriptimi nasıl yazmalıyım?
  4. Ç

Yardım Farm lagi onleme

her yerde 1.8.8 yazıyor 1.8.9 nereden bulabilirim?
  5. Ç

Yardım Farm lagi onleme

Çok teşekkür ederim. Bende 1.8.8 server açmayı düşünüyorum peki en etkili yöntem ne olabilir sizce? LagClear'ın ne faydası olur bu olay için?
  6. Ç

Yardım Farm lagi onleme

Arkadaşlar serverimi açacğaım ancak kaktus farmı yapılmasını istiyorum. Kaktüs farmında oluşacak lagı nasıl azaltabilirim? birçok server gördüm binlerce arsada kaktüs farmı var ama lag yok. Bu nasıl oluyor?
  7. Ç

İstek Oto toplama skripti

yok ya malesef :D
  8. Ç

İstek Oto toplama skripti

Arkadaşlar oto toplama skripti yapacağım ama oyuncunun elindeki büyüye göre drop vermesini istioyurm nasıl yapabilirim? Örneğin servet 1 varsa servet 1 oranında drop atsın gibi.
  9. Ç

1.8.8 için fork önerisi?

Arkadaşlar sizce 1.8.8 için hangi forku kullanmalıyım? Lag yapmayan hangisidir? Paperspigot, flamepaper, spigot, taco spigot veya niceleri. Hangisi daha lagsız ve kaliteli olur, teşekkürler.
  10. Ç

Webscript arıyorum

Valla daha çok kafamı karıştırdınız. Leaderosu neden sevmiyorsunuz?
  11. Ç

Webscript arıyorum

Serverim için ücretli ücretsiz kaliteli bir webscript arıyorum. Webscript satan bir yer biliyor musunuz?
  12. Ç

1.16.5 server kurma ve 1.17 sürümü hakkında

https://www.oracle.com/java/technologies/javase-jdk16-downloads.html Buradan java 16yı indirmem gerekiyor değil mi?
  13. Ç

Peki bu java 16 falan var bunları kullansam daha performanslı olur mu? Yoksa bir şey değişmez mi? Jdklar falan onlardan bahsediyorum.
  14. Ç

Arkadaşlar 1.16.5 server kurmak istiyorum. Hangi java sürümünü kullanmalıyım? Bir de 1.17 jarları tahmini ne zaman cıkar?
  15. Ç

Yardım Yürüdükce lag..

Timingsler de chunklar gösteriliyor fakat zaten görüş mesafesi düşük daha ne kadar düşük yapabilirim ki?
  16. Ç

Yardım Faction claim bugu

Yani aslında bu pluginin kendisinden kaynaklı bir durum mu? Farklı bir faction olarak hangi factionu önerirsiniz? FactionsUUID'yi satın almıştım ama. (Evet discord desteğe yazdım fakat yanıt vermedikleri için buraya konu açtım.)
  17. Ç

Yardım Faction claim bugu

Merhaba Serverimde faction plugini kullanıyorum fakat wg bitişinden 8-10 blok sonraya claim atılabiliyor. Ne yaptıysam çözemedim sebebi ne olabilir?
  18. Ç

Yardım Yürüdükce lag..

Ram hayli hayli fazla. Hosting ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Boş bir server acıp onu denediğimde yine lag oluyor. Yani bu yürüdükce lag olmasının sebebi ne olabilir ki?
  19. Ç

Yardım Yürüdükce lag..

Selamlar 1.8.8 bir server hazırlıyorum. hiçbir hata yok, hiçbir gereksiz plugin yok. Lag yapacak hiçbir şey yok. Fakat serverde yürüdükce tps inanılmaz düşüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Yok mu bir hal çaresi acaba?
  20. Ç

Yardım 1.8.8de yüksek sürüm plugin çalıştırma

birçok serverde böyle olmakta bilmiyorsan yorum yapma.
  21. Ç

Mesele desteklemesi değil ki, 1.8.8 sürümü buglu. Yüksek sürüm eklentileri 1.8.8'de çalıştırmayı biliyor musunuz acaba?
  22. Ç

Ya mesela PlotSquared pluginin üst sürümleri bugsuz. Fakat eski sürümünde birçok bug barınmakta. Peki bu kadar server client olmadan bu işi nasıl başarıyor?
  23. Ç

Arkadaşlar birçok server görüyorum 1.8.8 ama yüksek sürüm pluginleri çalıştırabiliyorlar. Bunu nasıl yapabilirim?