Arama sonuçlarınız

1. YagizYTv1

1.16.5-1.19 Hard Survival Sunucusu - Linar.MinecraftOyna.com [Güçlü Yaratıklar/Karanlık Ay/Tüccar/Rütbeler/Eventler ve dahası!]

Sunucu IP: Linar.MinecraftOyna.Com Sunucu sürümü: 1.16.5 - 1.19 [1.16.5 Tabanlı] Sunucu türü: Survival Sunucu kapasitesi: 75 kişi Ortalama Ping: 5-30 --Sunucumuzdaki Sistemler-- /Ah yazarak ihale oluşturabilir ve başka oyunculara itemlerinizi satabilirsiniz. /Tüccar yazarak İtemlerinizi satışa...
  2. YagizYTv1

Yardım CombatLogX - çözüldü

Merhabalar sunucumda combatlogx pluginiyle alakalı bir sorun var mesela bir oyuncu bir oyuncuya tpa atınca vurmaya çalıştığında direk vuramıyor bi 15 saniye sonra vurabiliyo bunu nasıl kaldırabilirim ?
  3. YagizYTv1

Yardım CombatLogX

Merhaba hemen konumu söyliyim CombatLogX kullanıyorum ve biri birine vurduktan sonra çıkarsa biri eşyalarının yere düşmesini istiyorum nasıl yapabilirim?
  4. YagizYTv1

Yardım Spawner

Merhabalar hemen sorunumu anlatıyım sunucumda spawner kırılınca direk envantere geliyo ve çözümünü araştırdım bulamadım silk spawner yok bunun için spawner kırmayı kapattım ama kırdıkca envanterlerine spawner geliyo yardım edebilen biri hızlıcana yardım edebilirse çok sevinirim 1.16.5 sürüm