Arama sonuçlarınız

1. Miracle_Bee

Yardım Süreli VIP(LuckPerms)

Merhaba, ben etrafta araştırarak luckperms'e bağlı bir vip süre göre skripti oluşturdum fakat bir sorun var benim bu yazdığım bu skript sadece "VIP" üyeliği olunca çalışacak yani mesela örneğin MegaVIP, UltraVIP, TitanVIP gibi diğer vipler için çalışmayacak. Ben istiyorum ki bunlar için de...
  2. Miracle_Bee

Konu kaldırıldı

Merhaba Gamer forum üyeleri, bugün sizlerden bir şey isteyeceğim. Yetkili kişilerin aktiflik sürelerini takip etmek için bir sistem gerekiyor. Örneğin bu özelliklere sahip veya benzer bir sistem olursa çok iyi olur: /stafftimer yazdığımızda sohbette bir liste belirecek ve orada komutla eklenen...
  3. Miracle_Bee

play.pixelnw.net | Skyblock, Kozmik Survival, Factions | 1.8-1.18

Sunucu çok güzel, sistemler alışılmışın dışında ve eşsiz görünüyor. Umarım bir gün hak ettiği oyuncu kitlesine ulaşır.
  4. Miracle_Bee

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Uzun yıllardır her gün olmasa da ara sıra oynadığım başarılı, yenilikçi ve eğlenceli bir sunucu. Aktif oyun türlerinizde şu an faction ve skyblock var. Umarım bir gün daha fazla oyun türü gelir, kaliteli ve özgün fikirlerinizle yeni oyun türlerini bekliyor olacağım... ^_^
  5. Miracle_Bee

PLAY.BETACRAFT.ORG > SkyPvP Tanıtımı / Görev / Yükseltme / Etkinlikler / Rekt & Kombo Sistemi / Özel Yetenekler

Sunucuya 10 üzerinden 10 puan veriyorum. Bütün oyun türleri emekle ve düzenle hazırlanmış. Ama maalesef hak ettiği oyuncu kitlesine sahip değil. Umarım bir gün çok yüksek oyuncu kitlesine sahip olursunuz. Her boş vaktimde oynamaya devam edeceğim. Yıllardır favorim olan tek minecraft sunucusu...