Arama sonuçlarınız

1. lero7331

İstek Sunucuma biri gece gelip crash attırıyor [YARDIM]

Multiverse-Core eklentisini güncellerse hiçbirşey değişmeyecektir. on command "/mv ": cancel event Bu skripti şimdilik kullan bi bakalım eğer çökme olmaz ise bu skripti plugine çevirirsin. İnternette birçok alternatif bulunuyor.
  2. lero7331

Yardım Minecraft Crash Sorunu

Vpn açıp dener misin?
  3. lero7331

Sunucu sahiplerinin dikkatineee!!!

1) "Günümüzde decomp kullanan türkiyede sayılı kişi var" ? Kodları web decompiler ile sağlıklı bir şekilde görüntüleyemezsin, web decompilerde yapacağın çoğu şey sınırlıdır. Türkiye'de java ile uğraşan insanların %90'ı java decompiler kullanmayı tercih eder. Ekibimiz dediğin o iki kişiyle...
  4. lero7331

Yardım Şu tarz Düello Menüsü Nasıl yapabilirim.

Selam, Konuyu biraz geç gördüm öncelikle kusura bakma. Ekran görüntüsündeki özellikler benim yönettiğim sunucuya ait. Arkadaşın yukarda yazmış olduğu gibi Duels plugininin apisi bu tarz küçük eklentileri geliştirmek için uygun. Discord'dan ekleyebilirsen sana bu konu hakkında daha fazla yardım...
  5. lero7331

Sunucu sahiplerinin dikkatineee!!!

1) maalsef değil maalesef. 2) Enject değil türkçe telaffuzu ile enjekte ingilizce telaffuzu ise inject. 3) Konuyu detaylıca okuyan ve bu işi az çok bilen bir kişi java decompiler web kullanmak yerine güzel bir decompiler kullanabilir. Örneğin JByte Mod gibi ya da Recaf gibi... "Eklentilerde...
  6. lero7331

Only Son Oyuncu Client

Plugin güncellendi*
  7. lero7331

Only Son Oyuncu Client

Selamlar Forum Sakinleri! Ben JeystCraft Kurucusu Lero Bugün 1.8.8 Sunucular için yapmış olduğum "Only Son Oyuncu Client" plugini tanıtacağım. | birçok forumda gezinirken sadece sonoyuncu clientden girme gibi bazı konu başlıkları görüyordum. Sizlere kendimi tanıtmak için ve kendi yapmış olduğum...