Arama sonuçlarınız

1. B

Ortak aranır.

??
  2. B

Uzun Süre Bizimle Olabilecek Yönetici Aranıyor

atesofking ekleyebilirsiniz
  3. B

Degreda Ortak ve yetkili ekibi alımı

Arkadaş ekleye atesofking yazarsan direk ekleyebilirsiniz yeni güncelleme
  4. B

Degreda nın uzun süredie komusu yok yeniden acma kararı aldım ve cok güzel bir kitlem benim acmamı b
  5. B

Ortak ve yetkili alım forumu İletişim bilgileri? > WhatsApp : 0542 782 8754 > Discord : atesofking Dipnot. Eksik yazdıgım şeyler olmuştur yorumlara yazarsanız foruma eklerim. Yazım hatamda cok pek düzgün yazamayan biriyim. İlk başta survival acılacaktır.
  6. B

Survival Sunucuma Maddi Destek Verecek Ortak Arıyorum

! Lucifer#2021 arkadaş eklermisin
  7. B

Ortak

Merhaba bütçesi olup sunucu açmak istiyen arkadaşlar beni discorddan ekleyebilirim güzel bir projem var da. ! Lucius#2020
  8. B

Minecraft büyük proje.

Merhaba forum üyeleri öncelikle şuanki durumdan dolayı hepinize geçmiş olsun. Minecraft sunucusu açmayı düşünüyorum ve ortak veya gelir ortağı birini arıyorum sunucunun gelirinden ben para almayı düşünmüyorum ekip ve sunucu için harcamayı planlıyorum. Aradığım kişi. 1. Pluginlerden anlayan...
  9. B

İçeri bak

Merhaba arkadaşlar sunucusunu yönetmenizi yardımcı olabilir her türlü bilgiye sahibim ve ilgilenebilirim elimde değerli paketler ve ücretli çoğu hile koruması itemsadder vb bulunmakta eğer görüşmek isterseniz discord bırakın açıklamaya ben görüşürüm sizlerle
  10. B

Degreda | Personel alımları...!

DEGREDA Sunucuları; personel alımlarına başlıyor. - Degreda üzerinde personel olmanın önemi nedir? Sizler için olduğunuz yetkiye ve bilginize göre ödeme yapabilir, bizimle birlikte isminizi yükseltmenizi ve gelişmenizi sağlayabiliriz. Bazı yetkilere ödeme yapılmamaktadır, bizimle iletişime...
  11. B

Ortak aranır.

DEGREDA ORTAK ALIMLARI !!! Şartlar; 1-) Ortak kendisini kimseden üstün görmeyecek. 2-) Her yetkili ve oyuncuya adil davranacak. 3-) Maddiyata yardım edebilecek. 4-) Oyunda hiç kimseye avantaj sağlamayacak. 5-) Dürüst olabilecek. Bir ortak aranmaktadır! Eğer bu şartları kendinize uygun...
  12. B

Yetkili alimlari ücrtli

MERHABA DEGREDA SAKİNLERİ Degreda'nın oyuncular ile buluşmasına az bir süre kaldı. Bu süreyi hızlandırmak için YETKİLİ aranıyor. • ItemsAdder eklentisinden anlayan bir uzman • Video Grafik Ekibi • Tasarım Ekibi • Yazar Detaylar: ItemsAdder eklentisinden anlayan uzmanın yapması gerekenler: 3D...
  13. B

Yetkili alım

Degreda | En iyi olma yolunda. Giriş : Merhaba arkadaşlar ben degreda adlı sunucunun sahibiyim amacım türkiye piyasasında kaliteli iş yapmak ve insanlara ümit ettiği bir sunucu vermek istiyorum. Aklımda 2 adet proje var survival ve skyblock üst sürümlere özen veriyorum projenin detaylı...
  14. B

Yetkili ALımları Degreda

Merhaba Arkadaşlar Yetkili alımlarımız hızla devam etmektedir. Birçok dalda yetkili olabilirsiniz. Başvuru yapacağınız oyun modu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Toplantılara düzenli bi şekilde katılım sağlamalısınız. Yetkilere göre değişkenlik göstermekle beraber +15 yaşında olmalısınız...
  15. B

Degreda | En iyi olma yolunda. [ 1.17 - 1.18 Hayatta Kalma Sunucusu ]

Site : Degreda Minecraft Sunucuları...!