Arama sonuçlarınız

1. A

Para Plugini öneri / Yardım.

Beyler ve Bayanlar. Ben şimdi bir Köy Craft sunucusu kurdum onun için para plugini lazım. Mesela Altını veya istediğim şeyi /paraekle (Örnek veriyorum) Gibi yapsak miktarı yazsak /money yazdığımızda görebiliceğimiz bir plugin varmı. Kısacası Altını Oyun Parasına Çevirmek /Moneyde de görmek...
  2. A

İstek Money Plugini

Beyler ve Bayanlar. Ben şimdi bir Köy Craft sunucusu kurdum onun için para plugini lazım. Mesela Altını veya istediğim şeyi /paraekle (Örnek veriyorum) Gibi yapsak miktarı yazsak /money yazdığımızda görebiliceğimiz bir plugin varmı. Kısacası Altını Oyun Parasına Çevirmek /Moneyde de görmek...
  3. A

Yardım Timed Out Hatası

at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.8.0_321] [13:44:10] [Server thread/INFO]: Aliitsn lost connection: Timed out [13:44:10] [Server thread/INFO]: Aliitsn left the game Sunucumda bu hatayı alıp timed out yiyorum oyuna girdiğimde gökyüzü heryer simsiyah dünya dışındayım bir süre sonra...
  4. A

Para Plugini

5. A

Yardım Opsizler belirli bi alanı kıramıyor

Bukkit server açtım ve belirli bi alanı kıramıyorlar lütfen yardım edin.