Arama sonuçlarınız

1. hakancagil

[GERÇEK 1.18.2] LumiCraft 2. Sezon | Efsane Ortam | STEAM, AMAZON KODLARI | Sade SMP, Kapanmama Garantili! | PREMIER.PLAYINGO.XYZ

Konu tasarımı web tasarım oluşumlarının hizmet içeriklerine benzemiş. Sistemleri beğendim başarılar
  2. hakancagil

Yeni Açıldı! [ 1.12.2 ] play.LightningNW.com - Sürükleyici Survival | ÇİFTÇİ - TÜCCAR - STACKED SPAWNER - KRİPTO - METİN TAŞI - BİLET - RÜTBE

17 Nisan Pazar günü Nether Geçit Biletleri aktif edilecektir. Nether PVP Deaktif Nether Claim Deaktif Not: Nether’da tüm teleport, sethome gibi biletsiz girişinizi sağlayabilecek komutlar kapalıdır. play.LightningNW.com
  3. hakancagil

Yeni Açıldı! [ 1.12.2 ] play.LightningNW.com - Sürükleyici Survival | ÇİFTÇİ - TÜCCAR - STACKED SPAWNER - KRİPTO - METİN TAŞI - BİLET - RÜTBE

hosting bazlı problemler yaşandı. discord adresini güncelledim, forum otomatik gizlemiş kusura bakmayın. https://discord .gg/7SXCWYeuFG (d ile noktayı birleştirin.)
  4. hakancagil

Değerli yorumun ve eleştirilerin için çok teşekkür ederim. Yönetim durumları olarak amatör değiliz ancak plugin-skriptsel ve harici olarak eksiklikler elbet ki var. Emeklere değer verip en iyi hizmeti sunacağımıza eminiz. İlgi ve alakanın durumuna göre sunucuya kesinlikle iyileştirmeler yapılabilir.
  5. hakancagil

r/place

artçı değilim. tuğkanın yayınında tüylerim diken diken oldu
  6. hakancagil

r/place

Site nasıl çökmüyor onu anlamadım .d
  7. hakancagil

Yardım Sunucumu açamıyorum

benden ötürüyse beğeni bırakırsan sevinirim.
  8. hakancagil

Film - Dizi önerisi.

Film diyorsan bir kaç öneri vereyim çok beğeneceksin. 1 - Yıldızlararası (Bilim Kurgu - Sürükleyici) 2 - Yeni Hayat (Sürükleyici - Adada Hayatta Kalma - Gerçek Hayat) 3 - Uzay Yolcuları (Bilim Kurgu) 4 - Görünmez Adam (Bilim Kurgu - İntihar - Aksiyon - Gerilim - Sürükleyici) 5 - Ölümcül Deney...
  9. hakancagil

Yardım Sunucumu açamıyorum

Bungeecord lobi mi hazırladın yoksa direkt sunucuya mı bağlanıyorsun lobisiz? Eğer lobi kurduysan bungeecord config.yml'de: servers: CakmaLobi: motd: '&1Just another BungeeCord - Forced Host' address: localhost:25566 restricted: false Lobi: motd: Lobi address...
  10. hakancagil

Sunucu özel texture pack

Buradaki font resource packlere göz atabilirsin. Sadece tab fontunu değiştirebilir misin bilemem.
  11. hakancagil

İstek Yetkili Komutları Skripti

GUI menülü istiyorsanız, "DeluxeMenus" eklentisini kullanabilirsiniz. Chatten bilgi vermesini istiyorsan (önermem); command /ykomutlar: permission: yetkili.komut permission message: &cBu komut için yeterli yetkin yok! trigger: send "" to player send "&fTüm &cYetkili...
  12. hakancagil

Sunucu IP: play.LightningNW.com WebSite: www.LightningNW.com Discord: https://discord .gg/7SXCWYeuFG (d ve noktayı birleştirin.) - AÇILIŞ 10 . 04 . 2022
  13. hakancagil

mc.storikanw.net | 1.17.1 Emek Survival | Bizi Biz Yapan Sistemler İle Sende Aramıza Katıl Farkı Hisset!

Konu tasarımı çok klasik. Oyuncular sizin sistem özelliklerinizi merak etmez. .NET domaininizin olduğunu gören zaten ram durumunuzu tahmin eder, biraz sistemlerden bahsederseniz daha çok oyuncu çekersiniz
  14. hakancagil

play.vogelsurvival.online-[1.16.5 - 1.17.1] - Kanlı Ay - Özgün Orta Çağ Rütbeleri - Mevsimler - Yetenekler - Balıkçılık - [YENİ AÇILDI] ALIM VAR.

Başarılar, rütbe sayısı çok absürt geldi. Bir survival sunucusundanda öte herhangi bir modda bu kadar rütbe kafa karışıklığı oluşturur. GroupManager permissionslarını ve chat prefixlerini ayarlamanız bir hayli zorlamıştır. Oyuncuların gözünü ve kafasınıda zorlar.
  15. hakancagil

PLAY.FEVERANMC.COM [YENİ AÇILDI!] [1.16.5-1.18.2] - Ödüllü Savaşlar- Yetenekler- Gelişmiş Rütbeler- Lanetli Gece -Gelişmiş Spawner-

Konu tasarımını çok beğendim. Haritalar çok güzel görünüyor. Konuda geçen sistemler bu harita ve tasarımsal kalite için biraz sönük kalmış ama güzel. Başarılar
  16. hakancagil

Altın SonAtlas - [+100 ONLİNE!] Kalitenin Zirvesi Adaletin Adresi | ARTI BASMA - EFSUN SİSTEMİ - YENİ EŞYALAR! 1.17.1-1.18.1

Başarılar sunucu çok üst düzey görünüyor. Kaliteden ödün vermemişsiniz ancak bu tarz büyük ve ayrıntılı sistemler için wiki gibi bir şey olması şart. Belki vardır, kontrol etmedim. Oyuncu sunucuya girdiği an menülerle karşı karşıya kaldığında kafası karışıp bu ne biçim server diyecektir. Halbuki...
  17. hakancagil

[oyna.astrominecraft.net] 1.16.5 Emek Survival ➦ [Boss - Zindan - PWARP - Görev - Tag - Asansör - Klan - Fiziksel Pazar - KaraBorsa - ClaimFly]

Sunucuya daha önce girmedim ancak forum konusunda yeteri kadar açıklayıcı plugin/skript sistemlerinden bahsedilmemiş. Umarım sadece konu içerisinde yer alan sistemleriniz yoktur. Oyuncular kozmetik yada kanlı aydan öte birden fazla amaca hitap edip o amaca birden fazla yoldan ilerlemesi gerekir...