Arama sonuçlarınız

1. xArdzcCC

kaldırın

bu ne?
  2. xArdzcCC

LifeTR | 1.19 | AntiXRAY Koruması | Emek Survival |> P2W'siz <|> Irklar ve güçlendirmeler<|> Maden levelleri <|> Kalite ve dahası sizlerle..

Selamlar fikrimi söylersem Serverin motd'ı kötü maplar olsun iyi sistem iyi falan müq işte
  3. xArdzcCC

Play.gonyanw.com| SkyBlock - SkyBlock2 - Faction - KitPvP- GTA < www.GonyaNW.Com

Kanka o zaman orda neden 147x147 reklam alanı var orda reklamlar yapılıyor sunucu reklamları
  4. xArdzcCC

Ortak Aranıyor - Santo Network

Aslında olabilirim ,Olabilirmiyim?
  5. xArdzcCC

HyperGames.Network - Yetkili Alımları - Beta Açıldı!

Merhabalar, Ben kendi sunucumu kurduğuma göre malum ki gelemeyecğim. Size iyi işler. Umarım Daha iyi yetkililer bulursunuz. Benim kendi sunucuma kurduğuma göre gelemem Kurucu Yetkisi olduğna göre, Ama gelebirim bilmiyorum. KOLAY GELSİN
  6. xArdzcCC

Pluginer/Skripter alınır.

Ben gelebilirim kodlayabilyorum herşeyin türkçesini yapabiliyorum
  7. xArdzcCC

Minecraft Server Açmak İstiyorum lütfen artık biri yardımcı olsun pluginer filan varmı discord CesurBaskan#8112

Ben olurum güzel bi pluginırım Kodlayabilirim sana serverdeki pluginleri türkçeleştirebilirim çok şey yaparım sana hazır paketi kısa sürede yaparım herşeyin türkçeleştirmesini yaparım tag yaparım yetki yaparım oyuncu yetkisi yaparım bir sürü şey
  8. xArdzcCC

Çözüldü > sadece 1 dünyada block kırmayı engelleme

on break: if world is "dünya": cancel event Bunu yazarsan olur. FACTİONS - SKYBLOCK - BEDWARS - SKYWARS - TNTRUN - HEROBRİNE CHAMBER -UHC RUN
  9. xArdzcCC

Minecraft İtem Kodları

Güzel bir konu olmuş.
  10. xArdzcCC

Yardım MGSkyWars yml dosyaları yardım !

Merhaba Bana verebilirmisiniz? Acaba Ben chest ayarlamayı bilmiyorum. Verirseniz Güzel olur.