Arama sonuçlarınız

1. TehemiLa

Kitap incelenir (ücretli)

Öncelikle selamün aleyküm Evde boş boş oturuyordum ve en sevdiğim hobim olan kitap okumayı neden bir işe dönüştürmeyim ki dedim bende bu formu açtım İletişim Instagram: TehemiLq Discord : TehemiLa
  2. TehemiLa

Editör alımı .

Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar Yeni başladığım Instagram sayfamda bilim evren vb. Videolar atıyordum ama artık edit yapmak uğraştırdı onun yerine edit yapıcak bir arkadaş arıyorum . Ücret konusuna gelince Hesap para kazanmaya başladığında yarı yarıya bölüşümü yapılacak inşallah. Discord...
  3. TehemiLa

Ekip Topluyoruz Ekip toplanır toplanmaz sunucu alınacaktır

Merhaba ben Mehmet 16 yaşındayım uzun zamandır hayalim olan survival sunucusunu açmak istiyorum kurban bayramından ve ekibi tamamladıktan sonra inşallah sunucumuzu yapımına başlıyacaz Yeni açılacak olan GülCraft sunucumuza yetkili alımları başlamıştır. Alınacak Yetkiler ; Ortak Pluginer Mimar...
  4. TehemiLa

Yeni Açılacak olan sunucumuza Yetkili Alımı vardır !!!

Merhaba Sayın Arkadaşlar; Yeni açılacak olan GülCraft sunucumuza yetkili alımları başlamıştır. Alınacak Yetkiler ; Ortak Pluginer Mimar Rehber Admin Mod (Ayrıntılar için TehemiLa#0170 ) Sunucu daha açılmadı yapım aşamasında desteklerinizi bekliyorum . Sunucu Hakkında; Sunucu Sky Blok olacak...
  5. TehemiLa

tebrik ediyorum nice başarılara

tebrik ediyorum nice başarılara
  6. TehemiLa

Yardım FAZLADAN Ram OLAN mesaj ata bilirmi ? lütfen

çok ihtiyacım var oyunlarım çok kasıyor oyun oynuyamıyor bir yardım severe ihtiyacım var
  7. TehemiLa

Atatürk Şiirleri - Serdar Yıldırım

Bu ülkeyi atatürk inşat etmedi . biraz tarih okumanızı öneriyorum
  8. TehemiLa

Yardım Son oyuncu oyundan atma problemi

yok oyuna giriyom bir süre oynu yorum ve ardından kapanıyo hiçbir hata vermeden
  9. TehemiLa

hiçbir skıntı yok 1-15 ms alıyom
  10. TehemiLa

yok açıyorum bir süre oynuyorum sonra kapanıyo
  11. TehemiLa

Selamun Aleyküm arkadaşlar son oyuncu oynarken sürekli oyundan atıyo bunun çözümünü bilen varmı Detay; 4gb ram windows 10 64 bit
  12. TehemiLa

Yardım Minecraft oyununda 1.19.1 sürümünde shaderpack yükleyince texture bozuluyor.

driver güncelemesi yapın Drive booster dan yapabilirsin shader değiştir belkide shader da skıntı var
  13. TehemiLa

Yardım Valorant donma sorunu

Best Valorant settings for fps and lower system latency buna birbak istersen bu video id izleye bilirsin
  14. TehemiLa

Yardım minecraft renkten renge geçen yazı nasıl yazılır

https://www.spigotmc.org/resources/announcer-plus-hex-rgb-placeholderapi-json-toast.81005/ bu pluginide kullana bilirsin :)
  15. TehemiLa

Sponsor aranır.Sponsor özelikleri ve dc için tıkla Acil

Sponsor özellikleri -Sunucudan %25 pay alır -Sunucuda özel tag sahibi olur -Sunucu sohbete özel (duyuru) mesajı yazılır örnek: "Duyuru: Sunucuya destek olduğu için [name]'e Teşekürler " Sunucu hakkında; -sunucu daha açılmadı o yüzden desteğe ihtiyacım var sunucunun her şeyi hazır bir tek maddi...
  16. TehemiLa

Alımlar Bitti Sponsor (ortak) aranır Sponsor özelikleri için tıkla

Merhaba sayın arakadaşım eğer sponsor olucaksanız Discord TehemiLa#4825 Sponsor özelikleri ve ekstraları -Özel tag (Discord ve suncuda) -Özel kit -Sohbete özel duyuru (örn: Duyuru:Bize destek olan <isim> abimize teşekürler -Sunucudan kazanılan paranın %30 u ona ait Daha fazla bilgi için...
  17. TehemiLa

Merhaba sayın arkadaşlar ekip kurucam (Sponsor,Rehber,Pluginer ,Texurcu ve Modorötör) Dc için tıkla.

Discord TehemiLa#4825 Kendimize özgü bir Survival kurmayı planlıyoruz .Sunucuda hiçbir şekilde rütbe ayrımı yapılmayacak özel kitler bulunmayacak buda oyun içinde sadece emekle bir yerlere geline bileceği anlamına geliyo.Oyun içindeki adalete ve güçlenme yarışında sadece oynayarak önemli bir...
  18. TehemiLa

Merhaba sayın arkadaşlar ekip kurucam (Sponsor,Rehber,Pluginer ,Texurcu ve Modorötör) Dc için tıkla.

olur size en mükemelinden bir sunucu kurup vericeem mükemel ce deneyimli kadromuz elinden geleni yapacaktır
  19. TehemiLa

Discord TehemiLa#4825 Kendimize özgü bir Survival kurmayı planlıyoruz .Sunucuda hiçbir şekilde rütbe ayrımı yapılmayacak özel kitler bulunmayacak buda oyun içinde sadece emekle bir yerlere geline bileceği anlamına geliyo.Oyun içindeki adalete ve güçlenme yarışında sadece oynayarak önemli bir...