Arama sonuçlarınız

1. GORDIONCRAFT

play.gordioncraft.com [1.16.5 - 1.20] ve MOBİL Desteği | Emek Skyblock, Box Mining! | Çiftçi, Duello, Minyonlar, Etkinlikler..

Tek Blok Skyblock, oyunumuz aktif. Aramıza katılabilirsiniz. IP: play.gordioncraft.com
  2. GORDIONCRAFT

play.gordioncraft.com [1.16.5 - 1.20] | Box Mining, Emek Skyblock! | Mükemmel hile koruması ve adil yetkili kadrosu.

Kopyalanabilir Sunucu IP Adresi: play.gordioncraft.com Sunucu Site Adresi: www.gordioncraft.com Sunucu Discord Adresi: gg/gordioncraft Sunucuya Giriş Yapılabilecek Sürümler: 1.16.5 - 1.20
  3. GORDIONCRAFT

24GB R9 Makinada 50 oyuncuda yüksek mspt düşük tps sorunu yaşıyorum.

Server.properties, spigot.yml, purpur.yml, bukkit.yml ayarlarını atacak arkadaşlar lütfen atmasınlar; bildiğim ve internet üzerinde paylaşılan tüm ayarları yaptım. Optimizasyon Linki olarak değilde hangi yeri yanlış yapmış olduğum konusunda fikri olanlar öneri verirse sevinirim.
  4. GORDIONCRAFT

24GB R9 Makinada 50 oyuncuda yüksek mspt düşük tps sorunu yaşıyorum.

Merhaba, sunucumda toplam 32gb r9 makina bulunuyor 2 ayrı makina yaptım lobi bungeecord için ayrı 8 gb makinam bulunuyor. 1.16.5 emekskyblock oyunuma 24gb makina kullanıyor ve 20gb ram veriyorum. Ancak sunucuya biri girdiğinde, pistonlar çalıştığında, ada açıldığında veya adaya gidildiğinde...
  5. GORDIONCRAFT

play.gordioncraft.com [1.16.5 - 1.20] ve MOBİL Desteği | Emek Skyblock, Box Mining! | Çiftçi, Duello, Minyonlar, Etkinlikler..

Kopyalanabilir Sunucu IP Adresi: play.gordioncraft.com Sunucu Site Adresi: www.gordioncraft.com Sunucu Discord Adresi: gg/gordioncraft Sunucuya Giriş Yapılabilecek Sürümler: 1.16.5 - 1.19.2 NOT: Mobil giriş desteği de bulunmaktadır. (Bedrock)