Arama sonuçlarınız

1. F

Minecraft'taki mantık hatası

biri ortaçağda geçiyor dese bile o kadar düşünmez büyük olsa oyundur der küçük olsa orta çağda patatesin olmadığı bilgisi bile olmaz düşünmez bile
  2. F

minecraft yeni başladım hata çıktı yardım edermisiniz

bazı admin pluginleri sunucuda olup gözükmemeye işe yarar o kalan 5 kişi admin olabilir nickname ye gelince bir minecraft hesabında eğer "ğ,boşluk,küçük ı,büyük i,16 karakterden fazla,özel karakter,8 harften kısa,ingilizce olmayan karakter"varsa bu hesap illegaldir bu hesapları sadece çok...
  3. F

Yardım Minecraft'ı nasıl satın alabilirim ?

ya ne kargosu 1990 yılındamı yaşıyoruzda kasetmi koycaz bilgisayara bir sürü saçmalama
  4. F

En Eğlenceli Pluginler

bence orjinal minecraft çünkü minecraftta arkadaşlarını trolleyebilir arkadaşının gireceğini düşündüğün bir mağaranın girişini atlanacak şekilde ayarlayıp altınıda dikitlerle kapatarak trolleyebilirsin veya direk evini yakabilirsin
  5. F

Bukkit Serverimde Port Hatasi

hamaci serveri ile portlu server farklı hamachide porta gerek yok ve hamachide 5 ten fazla kişiyle oynamak için para ödemeniz önce bilgisayarın sol alt köşesindeki arama çubuğuna cmd yaz uygulamanın bazı cihazlarda komut istemi ama cmd yazınca yinede çıkıyo sonra oraya ipconfig yazıp entera...
  6. F

Yardım minecraft sunucusu için port bulma botu

ben bir minecraft bukkit sunucusu açacağım fakat sunucu adresim için port bulamıyorum şu port kontrol etme sitesinden port checker sitenin adı en az 100 kere denedim böyle bu site veya herhangi bir şey için boş minecraft portu bulmak için yapılmış bir Bot bilen varmı
  7. F

[SORU]Cape nasil yapilir

bir cape satın alabilir yada minecraft hesabı satın alabilirsin
  8. F

Başlat.bat sistem belirtilen yolu bulamıyor!!

java dosya konumu herkeste farklı olabilir mesela bende ''C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe'' yani o öyle bulamaz oraya yazmanız gerek yazmadan buluyosa zaten virüs olması gerek
  9. F

Yardım bukkit sunucusu için craftbukkit.jar dosyasına RAM verme

ben bir bukkit (craftbukkit) sunucusu kuracam ve sunucu dosyalarının yüklenmesi için craftbukkit.jar dosyasına tıklamam gerek tıklıyorum ve açıyorum ama uygulama max 245MB harcadıktan sonra daha fazla dosya yüklemiyor sonra duruyor ve en sonundada kapanıyor bu sebeple sunucuyu açamıyorum dünya...
  10. F

Yardım [Soru] Npc plugini ?

eğer bug olup silinmediyse o NPC nin dosyalarını sunucu dosyalarından silmek için 2 dk sunucuyu kapatabilirsin
  11. F

herobrine gerçek (kanıtlı)

çoğu yerde herobrine gerçek deilidir der fakat ben onun belirtilerinden birini minecraftın alpha sürümlerinden birinde (alpha1.2.3_03 sürümünde buldum fakat korkup oyunu kapattım o belirtiyi görme tarihim 23 nisan 2023 sizce bu gerçekmi çünkü oyuna başlayalı 10 dk olmadı tohum(seed)i...