Arama sonuçlarınız

1. KayeraFR

play.TamoCraft.com + 1.20 ConConCraft Sunucusu + Gezegenler - Mevsimler - Telefon - Seçimler - Silahlar - Arabalar + En kaliteli gerçek hayat sunucusu

Sunucu güzele benziyor, sistemler vesaire konusunda da Türkiye'de yapılması cesaret isteyen bir proje. Umarım rağbet görebilir. Başarılar dilerim.
  2. KayeraFR

[MASTER SURVIVAL] - for awareness! | 2.000₺ değerinde Lonca turnuvası! - Seyis - Zindanlar - Demirci - Pazar - Efsane 19 Ocakta geri dönüyor! [1.20.X]

Güzele benziyor, bu tarz standart neredeyse her sunucuda olan "Binek Sistemi", "Pazar Sistemi", "Dungeon Sistemi" gibi sistemler bana pek hitap etmiyor. Açıkçası oynayacağım bir sunucu değil çünkü konuda bir farklılık görebildiğimi söyleyemeyeceğim. Önerim bu konuya dikkat etmeniz. Başarılar.
  3. KayeraFR

PhysicSwords v2.0 | Minecraft 1.16.5

@ByNovem Devrim abinin kodladığı Mjölnir'in fiziklerine benziyor. Aynı Class'ı mı kullandın bilemem ama bunu geliştirebilirsin. Küçük Novem'ler doğmaya başlıyor desenize. Kolay gelsin, kodlamada başarılar dostum.
  4. KayeraFR

Medieval Roleplay için gerekli pluginler ve harita.

Aşağıdaki eklentileri öneriyorum :) RPGHorses ChatBubbles Dynmap
  5. KayeraFR

aternos için özel item plugini varmı hocam

Merhaba, CombatWeaponryPlus eklentisini kullanabilirsiniz.
  6. KayeraFR

İstek Minecraft plugins destek

Merhabalar, aradığınız eklenti SuperStream eklentisidir. İyi yayınlar!
  7. KayeraFR

İstek Minecraft ekrana yazı yazma

Bunun için Skript kullanabilirsiniz. Alt taraftaki kodun yardımı dokunacaktır. Gerekli eklentiler: Skript # Bu Skript Kayera tarafından yazılmıştır. on join: wait 1 seconds send player title "1. Mesaj" for 3 seconds wait 3 seconds send player title "2. Mesaj" for 3 seconds
  8. KayeraFR

İstek Herkesin Kendisine Özel At Olmasını İstiyorum.

Tam olarak dediğiniz şeyi karşılayan 2 adet eklenti mevcut. Ücretsiz olanı: PocketHorses Ücretli olanı: RPGHorses Ücretli olana da bir şans vermenizi tavsiye ediyorum, daha önce kullandım ve kaliteli olduğunu biliyorum.
  9. KayeraFR

Towny ve SiegeWar için Discord Bildirim Plugini

Merhabalar, Towny eklentisi için bunu destekleyen bir plugin olduğunu sanmıyorum ancak HuskTowns eklentisini satın alabilirsiniz.
  10. KayeraFR

İstek Sunucuya giren oyuncuların isimlerini liste halinde kaydeden skript önerisi

Merhaba, bunun için skript-yaml kullanmanız yararlı olacaktır. Değişken karmaşası istemiyorsanız tabii, aksi taktirde laga sokabilir. Alt taraftaki kod işinize yarayacaktır. Unutmayın ki skript-yaml gereklidir. on script load: load yaml "plugins/skript-yaml/giriscikis.yml" as...
  11. KayeraFR

BoxPvP / BoxMining - Kaliteli Eklenti Paketi | Görevler, Giriş Ödülleri, AFK Bölgesi, Market...

Merhabalar, evet plugin paketi ücretlidir. Bir sunucu olmadığı için IP adresi yoktur. Bana ulaşmak için Discord adresim: kayera
  12. KayeraFR

Yardım Bu mesajı nerden deyiştircem

Merhabalar dostum. Bu sistem genellikle CommandWhitelist eklentisi ile yapılır. Bu eklentinin config dosyasından ayarlamaları yapabilirsin. Ayrıca bunun Skript ile yapılacağını sanmıyorum bir Skripter olarak. Her komut kullanımında event oluşturacağı için TPS'i düşürebilir. Bunun yerine...
  13. KayeraFR

BoxPvP / BoxMining - Kaliteli Eklenti Paketi | Görevler, Giriş Ödülleri, AFK Bölgesi, Market...

Yeniden Merhabalar! Merhabalar, ben Kayera. Bu yıl yaptığım BoxMining eklenti paketi çok fazla rağbet gördüğü için paketi güncelleme kararı aldım. Fakat anlayış göstereceğiniz üzere Türkiye pazarında bu işi yapmak biraz zor. Ne kadar emek harcasanız da istediğiniz parayı maalesef...
  14. KayeraFR

FoudreStudios - BoxMining Plugin Paketi | Özelleştirilmiş Madenler, Ticaret Sistemi, Farklı Boyutlar, Özel Eşyalar, Özenle Geliştirilmiş Sistemler...

Merhabalar! Yoğun istek üzerine paketin güncel halini Polymart hesabım üzerinden yeniden paylaştım. Buraya tıklayarak ürünü görüntüleyebilirsiniz! Ekstra olarak bana ulaşmak isterseniz "kayera" Discord hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz. Fiyattaki değişiklik yapılmayacaktır.