Arama sonuçlarınız

1. Mehmet Ali

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Şu hatayı alıyorum: Kicked whilst connecting to lobyhandan: Outdated server! Im still on {0}
  2. Mehmet Ali

+18 yaş Survival (Sahurlamak için)

TeamSpeak var mı, nasıl konuşmayı tercih edersin ?
  3. Mehmet Ali

+18 yaş Survival (Sahurlamak için)

Merhabalar, 18 yaş ve üzeri oyuncularla karadüzen survival oynayacağız. 2 plugin koyabilirim. 1. si hızlı ağaç kesme diğeri ise ışınlanma. Varsa gelecek sabahlayacak PM atsın.
  4. Mehmet Ali

VDS Serverimde Komut Bloğu Çalışmıyor ????

valla arkadaşımın bir şey bilmio pek bende vdsden anlamam portlu svim var belki properties yok diye düşündüm varmis onu ayarladik biz ama svnin group managerini ayarlarken schematic yüklerken iyice b*okladık sonra 2 defa yeniledik marketler şusu bususu ugrastik gene gitti server bu sefer...
  5. Mehmet Ali

VDS Serverimde Komut Bloğu Çalışmıyor ????

beyler ben portlu açtığımda server.properties den ayarlıyorumda vds serverimde konsoldan komutla girmem gerekio belki siz onu bilionuzdur kodlu yoksa bile nitrado benim server bunda nasıl açabilir komut bloğunu ?
  6. Mehmet Ali

Windows Güvenlik Duvarı Açılmıyor !

Arkadaşlar benim pc windows xp3 service pack 3 önceden oluyordu ama şimdi olmuyor formatladıktan sonra denetim masasındaki "Windows güvenlik" duvarı veya "Güvenlik Merkezi" açılmıyor sadece "Ağ bağlantıları"nda saol tarafta windows güvenlik duvarı yazıyor ama tıklayınca sanki yüklenicek gibi...
  7. Mehmet Ali

video.

frapsın sürümü kaç ? birde ben 3dk videeo çeksem 1.30 GB oluyor ama 1080 P
  8. Mehmet Ali

Youtube tam ekran sorunu yardım !!!

sen ne düşünüyon bilmym ama sen farklı şey düşünüon galiba ben diomki sadece minceraft deil youtubeye giriom anasayfasında n istediğim bir videoya giriom tam ekran yapınca tam ekran olmuyor öle köşede kalıyor
  9. Mehmet Ali

Bad video card drivers hatası !!!!!!!

Aynısı bendede var dı ekran kartı modelimi yazmıyım şimdi zaten onboard yani direk anakartta ayrı yerde deil C: Program Files/Java klasörünün içindeki tüm jre6 jre7 gibi olan dosyaları sil ne varsa sil silenemeyen varsa sağ CTRL+SHİFT+ESC yap ordan işlemlere gel fazla bir şey durdurmandan sorumlu...
  10. Mehmet Ali

kardeş video çekmiyorumki youtubede izlerken tam ekran yapınca köşede gözüküyor tarayıcıyı sildim yükleidm hala aynı
  11. Mehmet Ali

flashplayer güncelledim browseri sildim yükledim html5 kodundada değilim ama yinede olmuyor :(
  12. Mehmet Ali

ortadaki onunda şu el gibi olan varya Print Screen tuşu o mauseyi göstermiyor o yüzden ve diğer tarayıcılarda olmuyor sadece chromeda
  13. Mehmet Ali

Arkadaşlar bu 1 Nisan da başladığı için 1 nisan şakası sandım ama değilmiş bugun 4 nisan hala aynı lütfen bu sorunu yaşayan çözen varsa lütfen yardım edin :(
  14. Mehmet Ali

2 Kişilik Survival Plugin ÖNERİ !!!

ben her şey i biliyorumda hangi pluginleri yüklemeliyim sizce ? diyorum permissiondan kodları ayarladıım kimse admin olmuyo
  15. Mehmet Ali

[ÇÖZÜM] Durup Dururken Video Card Hatası [ÇÖZÜM]

Skype veya Facebook tan arki ekle isminide ver tabi imzamda yazıyor :) face ve skypem
  16. Mehmet Ali

LegendaryMessages [1.6.2] || Giriş , Çıkış , Ölüm Mesajları , OtoMesaj Ve Türkçe

süper AhmetMelihTR sen moderator veya admin olmalısın bedavaya bu kadar plugin, emek, sorunlarımızı çözen, isteklerimizi karşılıksız yapan bir insansın sen bu forumda bi büyüklüğü hak ediyorsun !
  17. Mehmet Ali

[ÇÖZÜM] Durup Dururken Video Card Hatası [ÇÖZÜM]

Arkadaşlar üstteki gibi bir hata alıyorsanız işletim sisteminiz fark etmez ama ilk günden beri deilde birden böyle bir hata geldiyse 1-) CTRL+ALT+ESC yaparak görev yöneticisini açın ve işlemlere geçin java.exe veya jawaw gibi işlemleri sonlandırın başkalarına deymeyin bilgisayarın ayarları...
  18. Mehmet Ali

2 Kişilik Survival Plugin ÖNERİ !!!

ARkadaşlar 2-3 kişi survival oynayacağız essentials ile permissionları fln ayarladım bundan sonra eğlence amaçlı gibi mesela JoinMessage yükledim Player oyuna giris yapti gibi yazilar yaziyorum bunun gibi ne ekleyebilirim ?
  19. Mehmet Ali

Pluginlerden anlayan BİRİSİ ACİL LAZIM !!!!!

çok çok çok saol white list açık olunca felan yazıları değiştirebiliryorsun mesela Your not White-List gibi yazı yerine WhiteListte değilsin MORUK :D yazılabiliyor :D çok çok çok saol
  20. Mehmet Ali

ben öyle bebe deilimde baya world edit world guard essentials vb. pluginlerden kodlardan anlarım ama şu joined game yazıyorya mesela Player giris yapti bide left the game yerine Player oyundan cikti onlara yardimci olur insallah
  21. Mehmet Ali

LeagueCraft 7/24

skypeni verirmisin her türlü plugin her türlü kod herşeyi biliyorum arsalarınız çok küçük 6 tane ev yapmislar ben 50 evlik arsalar yaparim World Edit World Guard benim işim sen bi skypeni ver
  22. Mehmet Ali

Arkadaşlar şu oyuna girince mesaj yerindeki mesela Player joined game. yazısı veya Player left the game. yazılarını nasıl değiştirebilirim ?
  23. Mehmet Ali

Minecraft Ekran kartı Sorun Bad video card drivers!

malesef ise yaramiyor :(
  24. Mehmet Ali

kardeş konuyu düzenliyorum bak o dxdiag sayfasinin remsine
  25. Mehmet Ali

Merhaba arkadaşalr ben şuana kadar 1 tek bile hata almadığım minecraftta hiç biyeriyle oynamamışken Bad video card drivers! hatasini aliyorum minecraftin herşeyi sildim tekrar kurdum yine aynı hiç böyle olmazdı bilgisayarım win xp minecraft ancak masaütüne sağ tıklayıp özellikler dediğimde...