Arama sonuçlarınız

1. K

Minecraft 1.5.1 İçin Güzel Texture Pack Önerileri

normal ama görüntüler shader mod lu
  2. K

Hiç yorum yok mu Konu Güncel !!!
  3. K

Minecaft 1.5.1 için güzel texture pack önerebilecek var mı ? Varsa link ile birlikte yorum yaparsa sevinirim. ;)
  4. K

ARKADAŞLAR 1.5 i 1.4.7 e nasıl gecircem ?? :S

ben denedim bir şey yoktu sanırsam. :surprise:
  5. K

Ozaman al http://minecraftindir.blogspot.com/ Burda her sürümü bulabilirsin
  6. K

Minecraftı aç Force Update işaretle oyuna gir bırak yüklensin. Sonra Taaadaaa 1.5 :D
  7. K

MİNECRAFT 1.5 FTB YARDIM!!!

Neyse o zaman şu anlık sabredicem anlaşılan :blase: :D
  8. K

Şimdiden 5 tane mod yapıldı bile. Çok geçmeden FTB'ninde çıkacağına inanıyorum.
  9. K

BEYLER BİLDİĞİNİZ ÜZERE DÜN "MİNECRAFT 1.5" VERSİYONU ÇIKTI. :hihi: MİNECRAFT 1.5 İÇİN FTB ARIYORUM. :uuh: EĞER YARDIMCI OLACAK VEYA BİLGİSİ OLAN BİRİSİ VARSA YORUM ATSIN. :surprise: ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. :) :) YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN. ;) ;)
  10. K

Minecraft 1.4.2 Bukkit Hamachi'li Server

SERVERDE ŞU ANLIK SORUNLAR VARDIR EN KISA ZAMANDA DÜZELTİCEM GELMEK İSTEYENLER GELSİN SURVİVAL OYNİCAZ SERVERDE SADECE TREEASSİST PLUGİNİ VARDIR BAŞKA HİÇ BİR PLUGİN YOKTUR 15+ YAŞ KİŞİLER VE SKYPE Sİ OLANLAR ALINICAKTIR !!! AĞ ADI: Kolpacraft-1 Şifre: 123123 beyler şu linke tıklarsanız...
  11. K

Minecraft 1.4.2 Bukkit Hamachi'li Server

BEYLER BEN BİR SERVER AÇTIM 1.4.2 BUKKİT'TİR SERVER'DE SADECE TREEASSİST PLUGİNİ YÜKLÜDÜR BAŞKA HİÇ BİR PLUGİN YOKTUR GELMEK İSTEYENLER GELSİN SURVİVAL OYNİCAZ 15+ YAŞ KİŞİLER GELSİN SKYPE OLURSA DAHA İYİ OLUR AĞ ADI: Kolpacraft-1 HAMACHİ: 5.91.219.71 ŞİFRE: 123123
  12. K

Minecraft 1.3.1 çıktı

Beyler biliyorsunuz yeni gelmiş olan minecraft 1.3.1 geldi oyunu indirdim oynuyordum bir anda böyle bir sorun geldi Ne oldu anlayamadım lütfen yardım edin
  13. K

aga senin bir msn veya skype versen ordan konuşsak bak ben sana 1 aydır ulaşmaya çalışıyom

aga senin bir msn veya skype versen ordan konuşsak bak ben sana 1 aydır ulaşmaya çalışıyom
  14. K

Bana minecraft için en iyi video ayarlarını soylermisiniz ekran hem kasılmasın hemde cok iyi...

Bana minecraft için en iyi video ayarlarını soylermisiniz ekran hem kasılmasın hemde cok iyi performans versin istiyorum
  15. K

BEYLER MİNECRAFT 1.8.1 BETA SÜRÜMÜNÜN TÜRKÇE YAMASI VAR MI VARSA PAYLAŞIN VE NASIL YAPILYIOR BİR...

BEYLER MİNECRAFT 1.8.1 BETA SÜRÜMÜNÜN TÜRKÇE YAMASI VAR MI VARSA PAYLAŞIN VE NASIL YAPILYIOR BİR ÖĞRETİN