Arama sonuçlarınız

1. A

Etkinlik Ödüllü Build Yarışması - (Ace of Spades,Multiwinia-Darwinia,Bastion)

göz diye bir şey yokmu sende kuraylamı seçtin acaba chypie nin yapısı düğerlerinden kat kat güzel senin yaptığın tamamen bi saçmalık
  2. A

Eşsiz bir spleef deneyimi ile kendinizi şımartın

Gerçekten süper ama bunları serverede yapsan osman ah osman ah !!!
  3. A

Es10 GameClub Chypie's Castle

Ahmet donun olayım osur osur parçala beni :D
  4. A

Etkinlik Ödüllü Build Yarışması - (Ace of Spades,Multiwinia-Darwinia,Bastion)

abi aman sen katılma abi aman sen katılma
  5. A

Tekkit Lite 1.4.6 Çıktı ! Ve De Server...

Ben premium mum ama nedense normal server olmadanda lite ye giremiyorum girerken beyaz ekran alıyorum sürekli :(
  6. A

Premium Ödüllü Map - Kinggamer 2013 Mutlu Yıllar...

kardeşim dedim ama anlamadılar ben ne yapabilirimki paranın gözü kör olsun
  7. A

bu arada o kadar önemli olmayan bi konu yüzünden sizin ve sizin serverinizdeki adamlarla muhattap olmak istemediğimden bi sonraki arkadaşa verin dedim . Mutlu seneler
  8. A

İyi yıllar tebrikler bu arada o kadarda zorlicak bi durum yok zaten arkadaşa almaya çalışıyodum olmadı neyse 49 tl felan gitti :) bu arada adminliği benden sonraki arkadaşa verirseniz sevinirim o kadar boş zamanım yok zaten bi video kanalım var ona zor yetişiyorum yeni yılda benimgibi adamlar...
  9. A

Benim yaptığım hakkımı savunmak şimdi susarsam hayatın her yerimde susarım bunu istemem o yüzden ben haksız değilim sen haksızsın :)
  10. A

Karar versin admin haksızlığa göz yümcaksa versin gift code yi
  11. A

Abi ben özellikle bekledim 00.00 adam 1 saniye önce yazsada bemnim hakkımı yemiş olur
  12. A

Abi haksızlık var bende yazsaydım o zaman 1 dk önce
  13. A

Show tv 9 senedir doktorları yayınlıyo onlarda kafa gitmişdir :D
  14. A

kardeş MinecrCrafter12 23:59 31:12:2012 de gönderdi haksızlık var ama
  15. A

Oyundayken Garip Sesler Duyuyorum

arkadaşım o madenlerde gelen seslerden gezerken gelir bence nocth onu hrobrine yalanına inanmamız için koydu
  16. A

Selam millet yardıma ihitacım var

Denedim çok değişik görünüyor o yüzden texturepack ile birlikte upload edicem. Edit: Dikkate elıcam ve büyük biomlarda çöl aramaya çıkıyorum şimdi ozaman yerşey başdan başlicak demek. (world edit : on)
  17. A

Saincon abi görüşün için çok teşekkürler ben zaten senin yaptıklarına benzer bir şehir yapmaya çalışıyorum bunlar sadece şehirde olacak mütavazi küçük evler büyük yapıtlarda yaptım map bitince linkini vericem zaten bakarsan ve ondanda bir öneri yaparsan sevinirim.
  18. A

VPS SERVERA BUILDER ARANIYOR

İstersen satılık evleri veya villa ları ben yapa bilirim.
  19. A

Nocth bizle dalga geçiyor.

Premium üyeliği olanlar oyun girişinde 1.3 hakında bilgi köşesinde görmüştür belki ama ''Removed Herobrine'' diye bir yazıvar. Baya bizle dalga geçiyor çünkü 1.8 e geçerkende vardı bu yazı :) Oynayanların içine korku salmakta gerçekten iyiler :)
  20. A

Evet soartex fanver ama kendimmm yapılandırdım istersen upload edip yolayım.
  21. A

Aslında haklısın kardeşim bende yarım saatde 2 ev yapa biliyorum zaten world editi bi deniyim. Bide küçük evler gibi bir yer yaptım bi servere göndercek gibi hazırlanıyorum ben bu evlerde satılık evler olacak ekran görüntüsünü paylaşırım birazdan.
  22. A

Selam millet ben bir bulder olmaya çalışıyorum referans olarakta bir şehir yapıcam. Ama bu şehirde neler koysam diye düşünüyorum ve sonuçta kendi dikkatimi çeken gökdelen,binalar,tapınaklar,vb gibi şeyler çıkıyor. Bir server sahibinin benim düşüncelerimi sevceğini sanmıyorum o yüzden bana...
  23. A

sakseyt23 aga skype ekle ordan konuşalım bi

24. A