Arama sonuçlarınız

1. VeryDevilTRainer

Albion Online Yeni bir MMORPG keyfi

merhaba arkadaşlar sizlere albion online adlı mmorpg yi tanıtmak istiyorum. -Oyunda classlar yok itemlerine ve geliştirmek istediğin skillere göre gelişiyorsun mesela hem şovalye hemde büyücü aynanda olabilirsiniz. -Oyundaki mağazalar ve marketler her yerde aynı şekilde değil mesela bir ürün bir...
  2. VeryDevilTRainer

G2A Oyun Marketi nedir hakkında sorular ve goldmine

Merhaba arkadaşlar öncelikle G2A bir oyun marketidir dijital oyun satar steam başta olmak üzere nerdeyse her konsola ürün ve dijital oyun satmaktadır. https://www.g2a.com/r/regis-20ter girip kayıt olun bu banada puan kazandıracaktır. Şimdi asıl konumuza gelelim... Goldmine bu konuyu...
  3. VeryDevilTRainer

1.8.x faction server aranıyor...

Arkadaşlar merhaba öncelikle,Ben 1.8 faction server arıyorum uzun zamandır. Bildiğiniz üzere 1.8 yeniliklerinden biri de bayraktı. Faction serverlarda kendi bayrağımı oluşturarak kaleme koymak istiyorum. Ama bir türlü 1.8 server bulamadım.Eğer birinin varsa buraya yazarsa sevinirim.Bide bu arada...
  4. VeryDevilTRainer

Merhabaa ben VDTR :D

ben VeryDevilTRainer minecraftım premium premium hesabı olan benimle irtibata geçsin lütfen iyi bir arkadaşlığımız olursa youtube ta video çekmeye kadar gidebilir bu iş :D not:Eğer premium değilseniz hiç önemli değil rahatça alta mesaj atabilirsiniz amacım tanışmak ama premium üyelerle oyun...
  5. VeryDevilTRainer

Story or History

Bu Konunun ne için olduğunu artık ben bile hatırlamıyorum xD
  6. VeryDevilTRainer

Wgsiz Kırlımayan Ev

Serverlarda Wgsiz Ev yapabilmeniz için düşündüm.Ayrıca alt ve üstünede fırın koydum. Her Fırına tabela koydum.
  7. VeryDevilTRainer

arkadaşlar ben spider queen mod arıyorum !!!!

acaba modu yükleyip jarı yollarmısınız resources teki dosyaları ben hallederim yada video da çekebilirsiniz spider queen mod nasıl yüklenir diye ben yükleyemedim şimdiden teşekkürler
  8. VeryDevilTRainer

minecraftin korsanini indiremiyorum mac os x versionunu bulamadım yardım

arkadaşlar ben mac os x sahibiyim bana korsan minecraft lazim ama bilgisayarim mac olduğu için exe dosyası çalışmıyor bana mac versionunun linkini yada exe leri mac te çalıştırmak için program linki verrir misiniz