Arama sonuçlarınız

1. metekills

Piksel Kafalar

Merhaba arkadaşlar öncelikle benim adım Mete kanalımız 2 kişiden oluşmakta diğer arkadaşımın adı Oğuz, ikimizde 16 yaşındayız. Bu gün size kanalımızı tanıtacağım şu anlık içerisinde minecraft videosu bulunmuyor ama istek olursa çekeceğiz.Neyse lafı daha çok uzatmadan kanalın linkini vereyim...
  2. metekills

Piksel Kafalar

Merhaba arkadaşlar bu gün size yeni Youtube kanalımı göstereceğim kanalımızın isminde "x" yerine "ks" olmasının nedeni Google+ ın izin vermemesiydi. Bu arada çektiğim arkadaşın ve benim yaşlarımız 16. Yakında bir grup ile minecraft videosu çekeceğim çok uzatmadan kanalımızı göstereyim...
  3. metekills

Build Team

Merhaba arkadaşlar ben Değişik yapıları tek başıma yapamadığım için build team arıyorum kurucam en az 7-10 kişi olmalıdır Katılmak için; Ad: Soyad: Yapılarınızdan örnek resim (Dipnot: map göndermeyin kabul olmaz): Skype: MC Tecrübe: Bana Özel Mesaj Olarak Gönderin...
  4. metekills

Dota 2 dağıtıyoruz Tam 15 tane

Kanalımız Dota 2 yi çekiliş ile size verecek son katılma tarihi 14.02.13 Başvuru formu: Steam ismi: İsminiz: Not:bana mesaj olarak yollayınız. Sonuçların yayınlanacağı yer: http://www.youtube.com/user/thesabishine 14.02.13 yada 1 gün sonra belli olacak
  5. metekills

Video Için Adam Eksiği...

Merhaba arkadaşlar biz iki kişi bir kanalda video çekiyoruz ama 4 kişi çekersek daha yeterli oldugunu düşündügümüzden 2 kişi arıyoruz başvuruları BANA GÖNDERİN KONUN ALTINA YAZILANLAR KABUL EDİLMEYECEK! Başvuru formu; *Ad: *Soy ad: *Yaş: *Skype: *Oyun tecrübesi: Not:Boş bırakılan bir yer olursa...
  6. metekills

Adam Aranır

Biz 2 kişi video çekiyoruz ama bir kişi daha olursa daha yeterli olucağımızı düşünüyoruz... Başvuru için; özel mesajdan Ad: Soy ad: Yaş: Skype adı(gerekli): Oyun tecrübesi: gönderin... http://www.youtube.com/user/thesabishine
  7. metekills

Jar......

arkadaşlar ben minecraft jarı winrarla açıyorum ama içinde hiç klasör yok bütün dosyalar etrafda bunun yüzünden mod yükleyemiyorum yardım lütfen!! ... :cry:
  8. metekills

Meta-inf içinde ne var

Arkadaşlar lütfen meta-inf içindeki dosyaları söyleyin çünkü bende bi karışıklık oldu bütün dosyalar içinden çıktı oyunda sotrun yokta mod felan yükleyemiyorum force updatede yaptım ama düzelmedi