Arama sonuçlarınız

1. paragomi

PİXELMON ||1.6.4|| İP:POKEMİNE.NİTRADO.NET || POKEMON MACERASİ BAŞLIYOR||TÜRKİYENİN EN BÜYÜGÜ

WEB SİTEMİZ :www.mcpokemine.tk VERSİON : 1.6.4 ============================================================ Türkiyenin en büyük pixelmon serveri olmaktan gurur duyuyoruz. ============================================================ ::::::: SERVER ÖZELLİKLERİ ::::: Lag sıkıntısı yoktur 7/24...
  2. paragomi

Bir Rpg Plugini Arıyorum

muhtemelen konu yanlış yerde, ancak açabileceğim başka biryer bulamadım neyse. bana /setname /setgender /setage komutlarını servere ekleyen plugini arıyorum. birileri yardımcı olabilirse çok güzel olur. (uygun sürümde olursa mükemmel olur)
  3. paragomi

1.6.1 İçin bir seed:46676284

Seed numarasını konuda verdim. Bu seedin özelliği ise doğduğunuz yere yakın atlar var ve dungeon var. Dungeonda ise DİAMOND AT ZIRH'ı var Dungeon'un koordinatı x=94 y= 34 z= 187 (atlarda dungeona yakın biryerlerde)
  4. paragomi

Özlemini Çektiğim Survival Evim

Bu evi baya bir zaman olmuştu ilk yaptığımda, ne creeper patlamaları enderman griefleri gördüde yıkılmadı taki bilgisayarım çökene kadar üzerinden aylar geçti yapalı onun anısına tekrar yapıp paylaştım lakin aynısını yapamadım tabii ki pek çok detayı hatırlamıyorum bu yüzden benzetebildiğim...
  5. paragomi

Minecraft Mantar İnekleri

Az önce bloğum için mantar ineklerini oyunda inceliyordumda farkettimki bu arkadaşların gözleri simsiyah, sizede ürkütücü gelmiyor mu?
  6. paragomi

-1004909958461323876 (Çift Dungeon)

Köy, koordinatları resimde var x=-19 z=-403
  7. paragomi

-1617224717 (dungeon yanında spawn oluyorsunuz)

Evet arkadaşlar oyuna başladığınızda 3-5 adım sağa doğru gidin ve BİNGO! bir spawner buldunuz :) Ve buda üstteki resme yakın yeraltında başka bir spawner
  8. paragomi

[ADV]Near=İlk Macera

çok konuşmayacağım yaptığım ilk harita... ve resimleri... ve link... http://rapidshare.com/files/1225549943/Near=ilk macera.rar eğerki isterseniz ilerde alternatif bir link ekleyebilirim... baştada söylediğim gibi ilk mapım... değerlendirmenizi ona göre yaparanız sevinirim :) 2.sini...
  9. paragomi

Minecraft'ta İlk Gün

çoğumuz minecraft oyununu ilk oynadığımızda ne yapacağımızı bilmeden dağ bayır dolaşırız ve ilk gece felaketine yakalınırız peki gece olmadan önce neler yapmalıyız? ilk olarak odun toplayın ve bir crafting table yapın yeteri kadar odun topladıktan sonra (30 tane toplasanız yeter:)odun...