Arama sonuçlarınız

1. boytoy61

Server için arkadaş arıyoruz

Skype'ı olan iki arkadaş arıyoruz host server üzerinden oyun oynamak için mesaj atabilirsiniz. Sürümü 1.11 nitrado server
  2. boytoy61

Minecraft Yanıt Vermiyor

Beyler Modlu Herhangi Bir minecraft dosyasını açınca minecraft yanıt vermiyor javamı güncelledim sorun nedir yardımcı olurmusunuz ?
  3. boytoy61

Acil Adam Araniyor Skype Zorunlu

Sürvival Oyniyacak Adamlar Araniyor Hamachi GelinOynayalim1 GelinOynayalim2 Sifreleri 123 Skype:boytoy611
  4. boytoy61

Skypesi Olan Ve Oynamayi Bilenleri Bekliyorum Skype Zorunlu

Merhaba arkadaslar kskncraft 123 skype:boytoy611 25.131.89.185
  5. boytoy61

Minecraft Laptop Sorunu

Arkadaslar Laptopda Minecraftı Acıyorum Fakat Acılmıyor Tıklıyorum Herhangi Bir Sorunda Almıyorum Sebebi Nedir Siyah Ekranda Degil ??
  6. boytoy61

Hamachi Server ..! herkes Beklenir Skypesi Olanlar Yugulsun

Arkadaslar Direkt Olarak Agları Vereyim CraftHolding CraftHolding1 CraftHolding2 123
  7. boytoy61

Sınırları Zorlayn...!

-Sınırsız Tat -Sınırsız Heyecan -Sınırsız İcatlar -Sınırsız Bir Dünyanın Sınırsız Oyuncusu Olmaya Ne Dersin. -Haydi Durma Sende Katıl Aramıza -Profosyenel Oyuncular. -Profosyenel Builderler. -Gerekli Olan Tek Şey Skype ve Mikrofon -Hamachi Aglari -Sohbetli_Oyun -Sohbetli_Oyun1 - Sifreleri :123
  8. boytoy61

Adam Akıllı Hilesiz Modsuz Kişiler Gelsin..!

Oncelikle Skype Olması Gerklı Mıkrofona Gerek Yok Dinlese Yeter. Hamachi Agı AdamGibiServer AdamGibiServer1 AdamGibiServer2 Sifreleri 123 Dür
  9. boytoy61

Minecraft Skyzone Part 1

10. boytoy61

1.4.2 Teknolojik Adventure Map

1.4.2 Geldi Cogumuz Biliyoruzdur zaten.Gelen yeniliklerle İlk ADV Mapimi Yaptim Tek Başıma http://www.mediafire.com/file/vf7o9qefexgfytd/Teknolojik_Adventure_Map.rar Rar Password: Boytoy61
  11. boytoy61

Mine Shafter Kulanımı

minecraft.appspot.com
  12. boytoy61

Minecraft Hamachi Server Kurma Her Versiyon İçin Geçerli.

Beğendiyseniz teşekkür ederim.
  13. boytoy61

Terraria Let's Play | Bölüm 1 Ev Yapıyorum Hany

Part 2 yide Cektim isteyenler Video kısımdan bakabilirler