Arama sonuçlarınız

1. B

Yardım 1.4.6 Modlu Minecraft Achievements'ların kaydedilmemesi ?

Selamlar iyi forumlar dilerim. Başlıkta yazdığım üzere içinde thaumcraft buildcraft redpower ve xycraft gibi modlar olan 60modluk bir paket oynuyorum. Fakat oyuna her girip çıktığımda achievements'larım sıfırlanıyor başarım ağacı her seferinde ilk haline dönüyor. Thaumcraftta'da keza öyle...
  2. B

Crash IndustrialCraft 2 Yüklediğimde Crash veriyor.

Merhabalar iyi forumlar . Minecraft 1.4.6 sürümünde kendime mod paketi oluşturacaktım 1.4.6 ya forge , code chicken core , optifine ve NEI kurdum ilk olarak bunlar çalışıyor sıkıntı olmadan fakat hemen ardından IC2 kurduğumda crash alıyorum ve sebebini anlayamadım çözemedim ? Yardımlarınızı...
  3. B

Acil Yardım Crash'dan anlayanlar gelebilir mi ? Crash var

Arkadaşlar tekkit lite oynuyordum ve advanced solar panels modunu eklemek istedim 1.4.7 için olanını bulup indirdim ve modların içerisine attım. Minecraft'ı açtığımda bu crash'ı alıyorum sorun sanırım immibiscore denilen jar dosyasından kaynaklanıyor ama çözüm bulamadım . Birde siz bakın acil...
  4. B

Arkadaşlar sanırım java ile ilgili bir hata yardım lütfen

Arkadaşlar şimdi bizim evdeki pcde bayadır bişeyler yapmıyodum eniştemlerin pcde takılıyodum minecraftı yükledim orda sorunsuz çalıştı ama evdeki pcye yükledim aynısını oyuna giriyorum loading ekranı tam bitiyor siyah ekran ve oyundan atıyor sonra minecraftın yüklü oldugu .minecraft klasörüne...