Arama sonuçlarınız

1. meganowa

Bir mod arıyorum.

Merhaba. Aradığım mod bir yaratığı kesince ona dönüşebilme özelliğiniz oluyor modun ismini bilen var mı ? (Herkes aradığı modu bu konu altında sorabilir. Bende yardımcı olmaya çalışırım.)
  2. meganowa

Ultra Modded Survival - Sorun

Merhabalar. Minecraft premium hesaba sahip değilim ve Technic launcher ile Ultra Modded Survival oynamak istiyorum fakat Cracked Technic Launcher, Ultra Modded Survival'ı açmıyor. Launcher a yeni mod olarak ekliyorum Play dedikten sonra biraz bekliyor sonra kapanıp tekrar launcher sayfası...
  3. meganowa

Ultra Modded Survival - Yardım

Merhabalar. Minecraft premium hesaba sahip değilim ve Technic launcher ile Ultra Modded Survival oynamak istiyorum fakat Cracked Technic Launcher, Ultra Modded Survival'ı açmıyor. Launcher a yeni mod olarak ekliyorum Play dedikten sonra biraz bekliyor sonra kapanıp tekrar launcher sayfası...
  4. meganowa

Minecraft - Cubeworld ?

Merhabalar bu başlık altında cubeworld mü yoksa minecraft mı ? konusu hakkındaki düşüncelerimizi paylaşıyoruz . Bence minecraft çünkü hem oyuncuya verdiği eğlence,macera ve genişlik cubeworld ün dünyasından çok daha iyi. Burada cubeworld kötüdür demiyorum ama minecraft ın verdiği neredeyse...
  5. meganowa

Minecraft Technic

Merhaba arkadaşlar.Bu gün technic e başlamak istedim fakat bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına rağmen çok kasıyor(max. 20 FPS)bunun neden olduğunu ve nasıl çözüleceğini bilen varsa söylerse çok mutlu olurum.Gerçekten oynamak istediğim bir mod. Bilgisayarımın özellikleri: 6 Gb Ram -i5...
  6. meganowa

Minecraft Technic

Merhaba arkadaşlar.Bu gün technic e başlamak istedim fakat bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına rağmen çok kasıyor(max. 20 FPS) bunun neden olduğunu ve nasıl çözüleceğini bilen varsa söylerse çok mutlu olurum.Gerçekten oynamak istediğim bir mod. Bilgisayarımın özellikleri: 6 Gb Ram -i5...
  7. meganowa

Minecraft Eski Sürümlere Nasıl Dönülür ?

Merhaba arkadaşlar.Ben modlu minecraft oynamak için 1.2.5 e geri dönmek istiyorum (modlar daha kolay bulunur.) Minecraft'ım premium bunu nasıl yapabilirim . Bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  8. meganowa

Minecraft Kasıyor Yardım !

Arkadaşlar minecraft'ım çok kasıyor.Önceden 60-100 FPS arasında çok rahatlıkla oynardım ama minecraft'ı silip tekrar yükledim ve bu sorunla karşılaştım 3-4 kere silip başka dosyalar indirdim.Ama olmadı java güncel.Bilgisayarımı sorarsanız özellikleri 6GB ram 1GB ekran 64 bit.Sorunun nedenşnş...
  9. meganowa

Bir Mod Arıyorum !1!!11

Merhaba arkadaşlar technic de bir mod gördüm yani arkadaşım oynarken too many items gibi bir görüntüsü var fakat iteme tıklayınca itemin bilgilerini ve yapılışını gösteren bir mod var onun adı nedir bilen var mı ? Mod survival da işe yarar da.
  10. meganowa

Acil MCEDİT hakkında yardım.

Acilen mc edit 1.3.2 lazım birçok kez indirdim ama indirdiğim dosyaların içinde mcedit exe yok nasıl yapacağım konusunda acil yardım ediniz lütfen.
  11. meganowa

Minecraft,-Türkiyede Premium Satan Siteler Yardım!ccc

Arkadaşlar Türkiye'de premium satan siteleri söyler misiniz birkaç yere baktım ama sonuç alamadım yardım! LevelTR hariç.
  12. meganowa

Multiplayer server'e yapı ekleme.

Arkadaşlar multiplayer servere başka bir maptan yapı ekleye bilir miyiz? Yani mesela bir map'te ev var sadece onu başka bir map'e aktarabilir miyim? Lütfen yardım lazım...:embarassed: