Arama sonuçlarınız

1. Ramazan Altuntaş

[MediumSkript] Oyuncu Enchant Bastığında elindeki itemin adı değişsin.

Hayır hocam bir yolu olmalı başka bir Sk ile başlayan pl atıp onun eventiyle denesek Hocam yardım edin lütfen
  2. Ramazan Altuntaş

the name of event-item cant be set to anything diyor hocam ? Lore calisiyor ama
  3. Ramazan Altuntaş

SkQuery var bende kodu yazarmısın acaba ?
  4. Ramazan Altuntaş

[SK]Duel 1vs1 | Bir düello yapmaya hazırmısın ?

Arenayı nasıl ayarlıcam hoca m
  5. Ramazan Altuntaş

Oyuncu Enchant Bastığında elindeki itemin adı değişsin. Yapabilecek var mı ?
  6. Ramazan Altuntaş

[SK]Duel 1vs1 | Bir düello yapmaya hazırmısın ?

Hocam o 2 oyuncuyu bizim seçtiğimiz Yere ışınlasa olmazmı
  7. Ramazan Altuntaş

Pusula skript'i (Fikirleriniz?)

Hocam Skyrim Fast Travel benzeri bir şey yap oyuncu yürüyerek gittiği her yere ışınlanabilsin. Fast Travel Mantığı
  8. Ramazan Altuntaş

İSMİ BİLİNMEYEN PLUGİNLER

Hayır Köylü Çalıştırıyon köleleştiriyon satıyon evini yaptırıyon para karşılığı satıyorsun Kölelik sistemi ancak köylülerle para karşılığı yaptırıyorsun Seni takip felan ediyor.
  9. Ramazan Altuntaş

Bu 2 satırlık kodu nasıl düzeltebiliriz ?

Kendine güvenen varsa Daha iyisini yapsın yapan arkadaşlara hakaret etmeyin.
  10. Ramazan Altuntaş

Önemli Değil sizin gibi arkadaşlarıda aramıza alırız saddasdasd adasdasd :D asdasd
  11. Ramazan Altuntaş

Peki ben başka itemlerde ekliyicem ???
  12. Ramazan Altuntaş

Sence bu kodun ölüncede işe yarıyormu sanıyorsun ?????? Yaramıyor o kod sadece elinden atmaması için
  13. Ramazan Altuntaş

on death of player: clear item 310 Evet arkadaşlar biraz düşünün adam ölünce 310 idli item düşmeyecek ! @MiracOrsMirac
  14. Ramazan Altuntaş

[İSTEK] Acil Halıdan Kit Alma Skripti Lazım

Eğer oyuncuların her doğduğunda sk load almasını istiyorsan provide kit ondeath bölümünü configden true yapmalısın.
  15. Ramazan Altuntaş

Flash Skripti - İmkansiz birşeye Dönüşün veya Dönüştürün !

İlk skriptim ve sanırım çok profesyonel zannettiniz beni ve açıklarımı arıyorsunuz ancak Sizler gibiyim bende sadece araştırıyorum üzgünüm dostlarım üzgünüm.
  16. Ramazan Altuntaş

Flash Skripti - İmkansiz birşeye Dönüşün veya Dönüştürün !

Arkadaşlar Biraz uğraştım ve sizin için flash Skripti yaptım Kullanım /flash oyuncu Tekrar yazarsanız eski haline döner ! DisguiseCraft gerektirir. LibsDisguise da olabilir ! command /flash [<player>]: permission: flash.use permission message: &c&l&oImkansiz birseye donusemeyeceksin...
  17. Ramazan Altuntaş

Kolay bir skript biterse sizin işinizede yarar.

En basit skriptlerde bile hata veriyor bi eventlerde hata vermiyor karışık skriptlerde hata verior kafayı yiyecem
  18. Ramazan Altuntaş

tam olarak nerelere koymalıyım
  19. Ramazan Altuntaş

command /pvpvampir <text>: permission: pvpvampir.use permission message: Bu Komutu Kullanamazsın ! description: Secilen Oyuncu PVP Vampiri olur. usage: /pvpvampir <kullaniciadi> if arg 1 is not set: message "&cHic Kimseyi yazmamissin!" else...
  20. Ramazan Altuntaş

Lobby elindeki İtem acill yardım

eminmisin sen ?????? iteme vereceğin komut /server komutu olucak .
  21. Ramazan Altuntaş

Yazdığım şey skripte dökülürmü Dökülürse yardımcı olurmusunuz ?

Biliyorum bana şunu yap birini öldürdüğümüzde envanterimizden iron set iron kılıç yay ok olta çakmak ve glowstone silinsin !
  22. Ramazan Altuntaş

denedim tabikide ancka bu sefer player kulanılamıyor.
  23. Ramazan Altuntaş

Event yanlış yapmışız sanırım çünkü bu işlem ws atarken olmalı acaba düzeltebilirmisin ben doğru eventi bulamadımda ? Veya şöyle olabilir birini öldürdüğümüzde envanterimizden 1 adet iron set silinsin.
  24. Ramazan Altuntaş

on join: if player's health is 1: if player has 1 iron boots or 1 iron leggings or 1 iron chestplate or 1 iron helmet in inventory: remove 1 iron boots from player remove 1 iron leggings from player remove 1 iron chestplate from player...