Arama sonuçlarınız

1. cengizhan

[VIP CEKILISI] |RCSurvival| %100 Survival / %100 PvP |RCSurvival.nitrado.net|SanalMarket

Halla oynamaya devam ediyorum bot sıkıntısı var ama çok güzel bence :)
  2. cengizhan

[VIP CEKILISI] |RCSurvival| %100 Survival / %100 PvP |RCSurvival.nitrado.net|SanalMarket

Hilelilerle güzel ilgileniyosunuz :) Servere sürekli bot atıyolar rezil herifler.Güncel
  3. cengizhan

Ayhan Yıldız Değerlendirileceksin. Değerlendiriliceksiniz !
  4. cengizhan

Sanırım hile güvenlik önlemlerini arttırdınız ?
  5. cengizhan

Server ne zaman adcıldı tam olarak ?
  6. cengizhan

Serveriniz çok güzel zevk alarak oynuyorum <3
  7. cengizhan

Lockette Sorunu (ibretlik kapılar)

Bug olabilir.
  8. cengizhan

Windows 8de minecraft kasması.

Neyse artık gerekli olan şey ekran kartıymış ve şu xp win 7 win 8 muhabbetinide kapatırsanız sevinirim keşke sorun pcden bir şey olsaymış program falan filan yani premium alma hevesim kaçtı şimdi :( neyse artık yoluma optifine ile devam edicem her şey için teşekkürler.
  9. cengizhan

ekran kartımda sorun yokmu ?
  10. cengizhan

2 gb ram var Yanlız optifine yükledim 1.7.10na kasma çok çok az var donma full geçti optifine topluyo oyunu. Yanlız cidden galiba optifineden başka yapabileceğim bir şey yok gibi
  11. cengizhan

ben şimdi bunu indirirsem yaptıktan sonra takılma kasma gibi sorunlar olursa başka ne yapabilirim acaba ben çünkü artık oyunu oynamayı istiyorum rahat bir şekilde
  12. cengizhan

Tamam saol deniyeceğim
  13. cengizhan

Nasıl yok acaba ? ekran kartını güncellesem falan olmazmı acaba ? veya yeni ekran kartı alsam ? pcdeki sorun ne ? eskiden çok güzel takılmadan çalışırdı şimdi takılıp duruyor kasıyor optifine varken bile en düşük ayarda oynuyorum kasıyor bence tek çözüm o değildir. Yanlız ben 1.8 oynuyorum
  14. cengizhan

Evet doğru ve ben 1.7.2de optifine kullanıyorum başka yol yokmu optifineden başka hiç kasmasın bari
  15. cengizhan

Masaüstü
  16. cengizhan

ATI Radeon HD 6350 Advanced Micro Devices, Inc. AMD Radeon Graphics Processor (0x68E1) Internal DAC(400MHz) Tam Görüntü Bağdaştırıcı 1275 MB 1360 x 768 (32 bit) (60Hz) Genel PnP Monitör Yanlız ne yazacağımı bilemedim orda ne yazıyorsa onu yazdım
  17. cengizhan

Merhaba arkadaşlar benim sorunum şudur windows 8e yaklaşık 2 3 ay önce geçtim ama eskiden yani win7 varken oyun rahat orta ayarlarda kasmazdı şimdi ben Win8 yükledikten sonra oyunumu tabikide indirdim girmeye çalıştım giremedim crash verdi tabikide herkesin bildiği gibi win8 minecrafta uymuyor...
  18. cengizhan

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: Cengizhan *Sadece Gerçek Adınız: Cengizhan *Yaşınız: 12 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 5 Yıldır *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Fare düşmanı , BFChickenGamers , Videoyun , CaptainSparklez , YOGSCAST (tüm gurupları) , SkyDoesMinecraft...
  19. cengizhan

SonTÜRK / Survival / SATILIKTIR #400 TL / SKYPE: pmmedya

Server niye kapalı ya sadece sky açık ??
  20. cengizhan

[%100 Survival] TaşKent /Kapanma Riski olmayan Tek Sürvival /İP:Taskent.nitrado.net

kardeş alım varmı rehberler çok kötü istersen ben rehber olabilirim baya bir serverde rehberlik yaptığım oldu
  21. cengizhan

istanbulcraft [HER TURLU ALIM] KONUYA BAK.

Ad = Cengizhan Soy AD = Elgay Yaş = 12 Minecraft Bilgisi = çok bilgim vardır bazı şeyleri unutmuş olabirilim nedeni 3 4 ay minecraftı bırakmıştım ondandır ve minecrafta 1.0.0 dan beri oynuyorum. Plugin Bilgisi = çok bilgim yok ama plugin bulmada iyimdir 2 3 dkya hemen plugini bulurum :) Neden...
  22. cengizhan

HainMc Survival (Alım Var)

Kardeş hangi alımlar var moderator ? rehber ? adminlik ?
  23. cengizhan

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

İsim: Cengizhan Forum Kullanıcı adı: cengizhan Neden katılmak istiyorsunuz: Her çekilişe katılırım hem minecraft çekilişlerine hemen katılırım
  24. cengizhan

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

Adınız:Cengizhan Soyadınız:Elgay Steam'iniz var mı?:Var Steam leveliniz?: 1 (Nedeni ise oyun alamıyorum param yoktur :) ) Steam ID'niz?:cengizhan882