Arama sonuçlarınız

1. Y

CANLI YAYIN VAR KOŞ !

CANLI YAYIN VAR KOŞ : Güncel! :D güncelGüncelGüncelGüncelq:WE:QW
  2. Y

Minecraft HG Bölüm 7

Merhaba senle bişeyler konuşabilirmiyiz?
  3. Y

ÇEKİLİŞ | Minecraft Premium ! (Ücretsiz)

Saol :)Güncelgüncel
  4. Y

ÇEKİLİŞ | Minecraft Premium ! (Ücretsiz)

ÇEKİLİŞ VAR ! Evet arkadaşlar dediğim gibi çekiliş var ! Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler : 1-Aşağıda vericeğim videoyu like'lıyorsunuz.(Beğeniyorsunuz) 2-Kanalımıza abone oluyorsunuz.(Linkler aşağıda) 3-Facebook sayfamızı beğeniyorsunuz. 4-Ve son olarak çekilişimize...
  5. Y

Minecraft'taki en gereksiz moblar?

Bence cadı.Gereksiz ve sinir bozucu.Çok saçma bir mob.Ha birde tavuk.Bu mobdan düşen şeylerden hiçbirşey yapılmıyor.Tüy desen. .. .
  6. Y

Film Çeken Arkadaş Arıoyum O Çekcek Fraps Olursa İyi Olur. 4 KİŞİ ÇEKCEZ

Hımm tamam olabilir.Skype varmı varsa ekliyim.
  7. Y

Film Çeken Arkadaş Arıoyum O Çekcek Fraps Olursa İyi Olur. 4 KİŞİ ÇEKCEZ

Sizin yaşınız kaç ? Katılabilirim belki. :)
  8. Y

Minecraft : HeroBrine Gerçeği ! (Ufak da olsa kanıtı)

Görenler sayesinde :):D:D
  9. Y

Ya görmese bence bu kadar uraşmazdı.Ha birde,bak adamın elinde muzik diski ve 11. disk varmış.Paintle iyi kandırdın bravo! Ama çoğu resim gerçek :) Bu videoda herobrine hakkında herşeyi bilebiliyorsunuz.
  10. Y

Evet bak gerçekten varmış.Bide oyuncular var olmadığını söylüyorlar . Yazık :) Herobrine ı çağırmanın bazı yolları var dostum,bu yollardan biriside 11 inci diski peaceful'Da mobların olmadığı bir yerde çalarsan görebilirsin.Bu adam nasıl görmüş diyosunya,işte bu adam benim dediğim sayede...
  11. Y

Houh bi anlayamadınız gitti... SEn kanıt bulamıyosun.Çünki herobrine bir gizli dosya! Sen bunu kafana sok ! Görmesem neden bu kadar uğraşıyım ?
  12. Y

Fraps adlı program la çekmiş belli.Çünkü bu program oyunu acayip derecede karartıyor.Adam görmüşdür.Çekmişdir ama program dahada karartılı halde çektiği için gözükmemişdir.Ha bide Herobrine ın ne zaman çıkacağı artık kolaylaştı.Sürümünü 1.3.2 ye getir.Mobların olmadığı bir bölgeye gel.Oyun...
  13. Y

Herobrine Hiçbir Zaman Gerçek Olmadı Ve Kanıtı

Ya haklısında,biz bu konuda herobrine ın modsuzda olabileceğini anlatmaya çalışıyoruz.O yüzden hani :)
  14. Y

Yanılıyosun.İşin dalgasındasın.Modsuzda görebilirler merak etme :)
  15. Y

Pardon 1.2.0 - 1.4.6 demek isticektim kusura bakma.Ha bu arada,oyunu alpha sürümünde oynayın.Sizde HeroBrine ı görün :)
  16. Y

Evet yepyeni bir konuyla karşınızdayım.HeroBrine ' ın gerçekliği... Bu konu gerçekten konuşulması zor bir konu.Çünkü çoğu kişi HeroBrine' ın gerçekliğini kanıtlayamadı.Kanıtlayanlar var,ama bununda sahte olduğunu düşünenler var.Bu HeroBrine kesinlikle ama kesinlikle gerçek.Minecraft ' ın açık...
  17. Y

Herobrine kesinlikle gerçek ! Oyundaki tuhaf seslere nedemeli ? O sizi izlediğinde bu sesler çıkıyor ! Mağarada olmadığım halde çıkıyor bu sesler! Ve serverlarda çıkmıyor. Ben herobrine ı gerçekten gördüm ! Yalan söylemiyorum,şaka deil gerçek.Normal bir mapı oynarken nerdeyse görüyodum.1...
  18. Y

Minecraft Premium Çekilişi

:Dgüncelmi la o :D
  19. Y

Minecraft : PREMIUM ÇEKİLİŞİ !

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere yepyeni bir duyurumuz var...! Biz youtubeda video çeken kişileriz, bugün sizlere minecraft premium çekilişi yapıcaz.! Bu videoyu izleyin ve videoda yapılması gerekenleri söyledik söylediklerimizi yapın...! Dediğimiz gibi ! ÇEKİLİŞ VAR ! ACELE EDİN VE...
  20. Y

Minecraft 1.6 - 1 Temmuz !

Gidin Premium alın.
  21. Y

Feed The Beast

Feed the Beast Ultimate Pack e giriyorum.Sonra multiplayere basıyorum bir servera giriyorum vee has logined diyo vee sonra bu hata: Yardımcı olursanız çok sevinirim :( !
  22. Y

Mod Pack [1.4.6]

özür dilerim !!!!!!!!!!!!!!!!!