Arama sonuçlarınız

1. C

Pvp Belirli bölgede Açık kapama Yardm

Merhaba Yine ben tüm işlemleri halletim ama server için tek sorunum belirli bölgede pvp kapatma belirli bölgede açma mesela spawn bölgesi gibi orman gibi yerlede pvp kapansın o plugin permission Essentiallemi yapacam flagla yoksa başka pluginmi var yardım ederseniz sevirimi bide nasıl yapacamı...
  2. C

Sonunda Bulduk beyler warplar spawn vs. hem op hem normal player

Arkadaşlar 2 haftadır aradığım ve herkesin bu konu üstünde bulduğum Warplar / money / faction / spawn/ home /sethome / chestshop kodlarını nasıl etkin yapacamızı buldum artık hem oplar hemde normal kullanıcalıar tp atacak ve warp yapabilecek önce bunu indiriyoruz...
  3. C

Arkdaşlar 3 forumda konum artırıldı yardımmmmm

http://f1208.hizliresim.com/10/d/bt8t2.png resim burada Warp Yardımmm lütfen ACİLL Bu konuyu ben açtım ve hemen yukarı taşında arkadaşlar grup maneger : permission denilen her şeyi yaptım ne spawna ne warpa halen gidilmiyor sadece oplar gidebiliyor Op olmayanların aldığıı hata You do not have...
  4. C

Arkadaşlar Yardım Warp sorunu

Merhaba ben Bukkit server kurdum her şey yolundaydı 1.3.1 e geçtik ardından tekrar 1.2.5 geçelim deddik ama pluginler yok yeniden bulcaz hade sonra bulduk filanda warplara bu seferde sadece oplar gidebiliyor ee noldu swden giitiler yardım warplar düzelmesi lazım