Arama sonuçlarınız

1. R

ARMYCRAFT GERI DÖNDÜ ! ip : 31.210.126.208 PvP-FACTION +YETKILI ALIMI

wayyy eskiden oynardım burayi kesin gelmem lazm
  2. R

lan nick hirgizi :D :D :D jafgjıhsdgıdfgh

lan nick hirgizi :D :D :D jafgjıhsdgıdfgh
  3. R

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

yanliz sorun surda 12 yaşında olan olsa bile 12 yaşındayim demez :D üstüne 12 yaşinda cok cocuk gordum(gerçi 1-2 ama nese)gayet efendi saygili büyüklerine karşi demek istedigim olgun insanlar :D
  4. R

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

Ad : Çayan Soyad: Tarhan Yaş : 17 Skype : var fakat kullanmıyorum Tekkit hakkında bilginiz : thaumcraft haric herseyi bilirim
  5. R

Taint sorunum ?

sana tavsiyem feed the best oyna onda taint yok diyorlar yani kendi kendine taint olusmuyor cevrede illa technich oynuycam diyorsan evinden fazla uzaklaşma bir base kur orda takıl fazla uzaklara gidersen bnm gibi petrol ararken haritayi s'kebilirsin :D
  6. R

FTB Cracked !

nasıl kuruluyor lan bu :D
  7. R

Beraber Tekkit Oynamak Isteyen?

aslında söle bir server kuralım hep beraber oynuyalım yhaw :D
  8. R

64gb Ramla Vds Server

sw yi denicemde pek verim alcami zannetmiyorum :D
  9. R

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

hocam mesela npc köyleri arasinda savaşlar falan olsa güzel olurdu npc koyleri gelisse age of empires gibi mesela sonra yeni bir silah hicte fena olmazdi yada kalkan yeni moblar baska biomlar özellikle temel hayvanlar kus fare böcekler falan
  10. R

sa kardesim ben sw nize giremiyorum bağlantı sonu bağlantı kaybedildi diye bir hata veriyor...

sa kardesim ben sw nize giremiyorum bağlantı sonu bağlantı kaybedildi diye bir hata veriyor sizce sebebi nedir ??