Arama sonuçlarınız

1. TurkeyLorD

Bir redstone evi

Aslında bakarsanız ben bu forumda eskiden paylasımlar yapardım okul falan derken bu siteyi unutmuştum ve geçen gunlerde aklıma gelmesiyle bu siteye girdim eski maplara felan girince 50 60 kişinin begenmes uzerine bu siteyi ne kadar sevdigim aklıma geldi :D işte video (aslında bakarsanız eski...
  2. TurkeyLorD

Bir redstone evi

Aslında bakarsanız ben bu forumda eskiden paylasımlar yapardım okul falan derken bu siteyi unutmuştum ve geçen gunlerde aklıma gelmesiyle bu siteye girdim eski maplara felan girince 50 60 kişinin begenmes uzerine bu siteyi ne kadar sevdigim aklıma geldi :D işte video (aslında bakarsanız eski...
  3. TurkeyLorD

TurkeyLorD01's Redstone House©

Sormak istediğiniz herhangi bir soruyu sorabilirsiniz. İste video :
  4. TurkeyLorD

Herseyi biliyorum ama tek basıma yapamıyorum IP degisti

gelin konusalım daha sonralar VDS olabilir Minecraft Oynuyok 1 123 Minecraft Oynuyok 2 123 Herkes davetli !..
  5. TurkeyLorD

Servere yardımcı biri lazım jak utku gelin buraya ve diyerleri

Edit: silindi !... İP: minecarft-tr.servegame.com herkes davetli gelin konusalım
  6. TurkeyLorD

Serverimde yardımcıya ihtiyacım var !..

World edit kesinlikle bilsin ve plugin command ları az da olsa bilsin herkes davetli gelin görüselim. Basladıgınızda bedrock bir yerde olacaksnız ordan konusucaz Hamachi : TurkeyLorD01-Minecraft-1 Şifre : 123 İP:5.248.100.11
  7. TurkeyLorD

Herobrine nasıl keşfedildi nasıl ortaya çıktı?

Herobrine nasıl keşfedildi nasıl ortaya çıktı? Nasıl bu kadar ünlü olabildi? aslında hiç olmayan bir seyi kim uydurdu ? :D
  8. TurkeyLorD

TurkeyLorD's Maps V2 | Gerçekten çok uğraştım | World Edit

İşte Link : http://s2.dosya.tc/server17/u1y5ti/TurkeyLorD_sMapV2.rar.html Mapin sonuda bir şey var ama fotosunu çekmetim süpriz olsun dedim. :D Lütfen Yorum yazınız tabi V3 gelsin diyorsanız!.. Aslında bu sefer çok uğrastım denmesede 3 gün harcadım :D World Editi yapan adamı çook...
  9. TurkeyLorD

zor bir map uzun komik eglenceli [adv] İlk Mapim Gel İcerii !...

bayadır ugrasıom desem yalan olur ama gene de iyi map(bana göre) bakın ve indirn yoru atın lütfen !.. :D Link : http://www.dosya.tc/server19/BdN0bp/Parkour.rar.html Texture pack : benim oldugu icin ismini daha Koymadım Zaten Tam Olarak Bitince Atıcagım isterseniz Mseaj Atın BU ARADA 161...
  10. TurkeyLorD

The-Tr Texture pack [yapım asamasından resimler]

4 gün önce texture pack yapma hevesiyle basladım ve yapmaya basladım. Baktımki (benim bildiğim) hiç Türk texture pack yok ve buda resimler devam etsin diyorsanız yorum yazınız. Tesekkurler.
  11. TurkeyLorD

İlk Resmim Photoshop (girdikten sonra gülmeyiniz) . :D

Yardımlarınız icin saolun :D İste resim V Oy vermeyi unutmassanız sevinirim