Arama sonuçlarınız

1. E

Minecraft GLSL Shaders Mod - 1.3.2

tuş takımıyla bir alakası yok hepsi yerli yerinde fakat heryer masmavi :S
  2. E

görüntü :S:S

force update yaparsam mod gider :S [glsl shaders görüntü sorunu ]
  3. E

görüntü

ben nerdeyse her yerden indirdim nasıl çözerim :S
  4. E

görüntü

ya arkadaşlar ben minecraft 1.3.2 kullanıyorum. glsl shaders modunu yüklediğimde hareket edebiliyorum blokları falan kırabiliyorum ama görüntü böyle lütfen resimli anlatımla çözümü gösterin :S
  5. E

görüntü :S:S

ya arkadaşlar ben minecraft 1.3.2 kullanıyorum. glsl shaders modunu yüklediğimde hareket edebiliyorum blokları falan kırabiliyorum ama görüntü böyle lütfen resimli anlatımla çözümü gösterin :S
  6. E

Minecraft :S

arkadaşlar minecraftta adamım çok hızlı hareket ediyor :S
  7. E

İsteyenler için...

konuma girip bakarsan skini görebilirsin yazısının neresini anlamadın?
  8. E

İsteyenler için...

Küp sanatı konumda benden skini isteyen Furkanipek için hazırladım ve sunuyorum resim istemeye gerek yok konumda skinin büyük hali bulunuyor. Uzatmadan skini veriyorum sağ tıklayarak '' Farklı kaydet '' iconuna basarak indirebilirsiniz.
  9. E

2. denememle karşınızdayım!

Skin hazır. Karakterler bölümünde bulabilirsiniz.
  10. E

Şimdi yapıyorum :)
  11. E

Evet arkadaşlar ilk küp sanatımın beğenilmesi üzerine, ve okulların açılması üzerine :roflmao: tatile gidemeyenler için bir adam yaptım bunu ileride size skin olarak sunacağım. Uzatmadan resimler : Beğenilirse size skin olarak sunacağım.
  12. E

Bakın nolur :S

diğer sitelerden indirdiklerimde her şey rengarenk ve bir tuşa basınca ekran simsiyah oluyor yada crashed hatası veriyor
  13. E

Bakın nolur :S

Arkadaşlar ben Glsl Shaders 1.3.2 modunu yükledim. Crashed falan demiyor fakat görüntü şöyle :S Sizce bunun nedeni ne olabilir :S yaratıkların falan sesleri geliyor yürüme seslerim geliyor :S
  14. E

Minecraft GLSL Shaders Mod - 1.3.2

abicim tamam crashed demiyor da mavi bir yerde uçuyorum ve e ye bastığımda mouseyi sola götürüyorum adamım sağa bakıyor ters fare açık değil :S
  15. E

İlk küp sanatım

mc patcher kullan
  16. E

İlk küp sanatım

pardon :D soartex fanver
  17. E

İlk küp sanatım

default oynuyorum :D
  18. E

İlk küp sanatım

Teşekkürler :D bunları yapmadan önce baya bi çalışmıştım istekleriniz varsa yazın :)
  19. E

İlk küp sanatım

İlk küp sanatım acemi olabilirim her türlü eleştiriye açığım ve isteklerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Tavuk : Chest : Notch [Thanks for this awesome game! :D]
  20. E

Bu modu bulabilir misiniz?

Arkadaşlar ben bir mod duydum arkadaşım kullanıyor. Bir ele kazma öbür ele kılıç alıyor. Sağ click tuşuna bastığında kılıçla vuruyor, sol click tuşuna basılı tuttukça taşları kazıyor. Bu modun adı nedir ve nerden indirebilirim?
  21. E

yardım

Olanlara demiştim çünkü.
  22. E

yardım

Sizden bir ricam var. Ben ne kadar dinamik gölgeler modunu kurmaya çalışsam da kuramadım. Eğer birinde dinamik gölgeler modu varsa ve çalışıyorsa (benim dinamik gölgeler modunda her şey rengarenkti ve adım atınca ekran siyah olurdu) .minecraft klasörünü paylaşabilir mi?
  23. E

Nolur bakın

Sizden bir ricam var. Ben ne kadar dinamik gölgeler modunu kurmaya çalışsam da kuramadım. Eğer birinde dinamik gölgeler modu varsa ve çalışıyorsa (benim dinamik gölgeler modunda her şey rengarenkti ve adım atınca ekran siyah olurdu) .minecraft klasörünü paylaşabilir mi?
  24. E

Arkadaşlar bakar mısınız?