Arama sonuçlarınız

1. E

görüntü

ya arkadaşlar ben minecraft 1.3.2 kullanıyorum. glsl shaders modunu yüklediğimde hareket edebiliyorum blokları falan kırabiliyorum ama görüntü böyle lütfen resimli anlatımla çözümü gösterin :S
  2. E

görüntü :S:S

ya arkadaşlar ben minecraft 1.3.2 kullanıyorum. glsl shaders modunu yüklediğimde hareket edebiliyorum blokları falan kırabiliyorum ama görüntü böyle lütfen resimli anlatımla çözümü gösterin :S
  3. E

Minecraft :S

arkadaşlar minecraftta adamım çok hızlı hareket ediyor :S
  4. E

İsteyenler için...

Küp sanatı konumda benden skini isteyen Furkanipek için hazırladım ve sunuyorum resim istemeye gerek yok konumda skinin büyük hali bulunuyor. Uzatmadan skini veriyorum sağ tıklayarak '' Farklı kaydet '' iconuna basarak indirebilirsiniz.
  5. E

2. denememle karşınızdayım!

Evet arkadaşlar ilk küp sanatımın beğenilmesi üzerine, ve okulların açılması üzerine :roflmao: tatile gidemeyenler için bir adam yaptım bunu ileride size skin olarak sunacağım. Uzatmadan resimler : Beğenilirse size skin olarak sunacağım.
  6. E

Bakın nolur :S

Arkadaşlar ben Glsl Shaders 1.3.2 modunu yükledim. Crashed falan demiyor fakat görüntü şöyle :S Sizce bunun nedeni ne olabilir :S yaratıkların falan sesleri geliyor yürüme seslerim geliyor :S
  7. E

İlk küp sanatım

İlk küp sanatım acemi olabilirim her türlü eleştiriye açığım ve isteklerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Tavuk : Chest : Notch [Thanks for this awesome game! :D]
  8. E

Bu modu bulabilir misiniz?

Arkadaşlar ben bir mod duydum arkadaşım kullanıyor. Bir ele kazma öbür ele kılıç alıyor. Sağ click tuşuna bastığında kılıçla vuruyor, sol click tuşuna basılı tuttukça taşları kazıyor. Bu modun adı nedir ve nerden indirebilirim?
  9. E

yardım

Sizden bir ricam var. Ben ne kadar dinamik gölgeler modunu kurmaya çalışsam da kuramadım. Eğer birinde dinamik gölgeler modu varsa ve çalışıyorsa (benim dinamik gölgeler modunda her şey rengarenkti ve adım atınca ekran siyah olurdu) .minecraft klasörünü paylaşabilir mi?
  10. E

Nolur bakın

Sizden bir ricam var. Ben ne kadar dinamik gölgeler modunu kurmaya çalışsam da kuramadım. Eğer birinde dinamik gölgeler modu varsa ve çalışıyorsa (benim dinamik gölgeler modunda her şey rengarenkti ve adım atınca ekran siyah olurdu) .minecraft klasörünü paylaşabilir mi?
  11. E

Arkadaşlar bakar mısınız?

12. E

ekrannnnn

ya ben her yerde aradım çözümü bulamadım ya bu f11 le ekranı tam yapınca sword axe fln yarım görünüyor arkadaşımda tam ekran yapınca yarım görünmüyor tam görünüyor :S:S
  13. E

Skins

Arkadaşlar bir sorunum daha var :D Ben herşeyi yapıyorum fakat skinsim değişmiyor. Bana bir çözüm önerir misiniz?
  14. E

Mushroom

Arkadaşlar, ben videoyun videoları izledim. Mushroomlar toprağa konuyor fakat ben koyamıyorum?
  15. E

skyblock

ben skyblock oynuyorum fakat mushroomları toprağa koyamıyorum :S
  16. E

Yardım edin :S

Arkadaşlar ben bazı minecraft videoları izliyorum. Adamlar bir tuşa basarak envanterdeki itemi alttaki kutulara getiriyorlar. Bu mod mu? Mod değilse nasıl yapıcaz :S