Arama sonuçlarınız

1. Y

[KingOfCraft] [1.6.2] [AT YARIŞLARI BİR HARİKA ][Faction Babası][At Kitleme Eklendi][Artık 999 Kişi]

Factionun BABASI ARTIK 1.6.2 CRACK LINK FORUMDA YASAK OLDUGU ICIN OYUN ISMI OLARAK VERİLMİŞTİR IP Adresimiz :MC.YKTHosting.com IP Adresimiz: MC.YKTHosting.com IP Adresimiz: MC.YKTHosting.com Arkadaslar Rehber & Mod & Builder Alımları Başlamıştır 4 Rehber 1 Mod İhtiyacı...
  2. Y

YKTHosting Türkiyenin ilk 1.6.2 Sunucuları - Mobil Ödeme [Test Serverlar için Buyrun]

YKTHosting İnternet Hizmetleri İletişim: YKTHosting.Com & 0543 597 7871 Diğer Hizmetlerimiz:YKTHosting.Com Minecraft Sunucularımızda putty + ftp erişimi verilmektedir. Sunucu Paketlerimiz : PAKET1 --------------- Intel Xeon E3 1245v2 3.80Ghz İşlemci 4GB RAM 60 Kisilik %100 Bot...
  3. Y

[KingOfCraft] [1.6.2] [Mod-Rehber-Build Alım][Faction Babası][1.6.2 Oldu Crack Link İçerde]

Factionun BABASI ARTIK 1.6.2 Crack Link : goo.gl/jHLLV IP Adresimiz:KingOfCraft.nitrado.net IP Adresimiz:KingOfCraft.nitrado.net IP Adresimiz:KingOfCraft.nitrado.net Arkadaslar Rehber & Mod & Builder Alımları Başlamıştır 4 Rehber 1 Mod İhtiyacı vardır Lütfen : İsim Soyisim ...
  4. Y

BEyler 100%100 darkorbit ve minecraft hile var üye ol hileler gelsin

http://darkorbithilemerkezi.forumup.com/ beyler alın forum minecrafta foruma kayıt olmayanlar için h t t p : / / d a r k o r b i t h i l e m e r k e z i . f o r u m u p . c o m/ Boşlukları silmeniz yeterlidir
  5. Y

Hunger Games Plugini

Arkadaşlar şuanda kullanılan plugin hangisi ? Türkçe olan.
  6. Y

Java Hatası :/

Gençler mineshafter_proxy 'e giriyorum ve şu hatayı veriyor: Şimdi Bu Hatayı Nasıl Çözebilirim Bilen Varsa Söyleyebilirmi? :/
  7. Y

Mineshafter ve Güvenli internet

Gençler Güvenli İnternet Son Günlerde Bütün Siteleri Kaplamaya başladı ve "Mineshafter"'de buna dahil artık (!) Güvenli İnternet Yüzünden Artık Mineshafter'e oyuncular giremeyecek ve bu da Mineshafter_Proxy (minecraft) 'yide etkileyecek yani URL 'yi TTNET Bloke etmiş olacak(Güvenli İnternet'i...
  8. Y

Ayarlı Group Manager

Ben Bi Server acım Pluginler Filan tam Sadece Grop manager Yapamadım Hazir Group manageri Olan warsa Verebilirmi Serveri VPS YE aticam Yardimlarinizi bekliyorum Beyler Bilen yokmu ? Veya Hazır Dosyasi Olan AYarlı Beyler Acil lazım Biri Yardım etsin lutfen Beyler Ya Lutfen Bi El atın Cok lazım...
  9. Y

citizens Ve shop Yardim

Beyeler Ben Citizens Ve Chestshop Pluginlerini indirdim fakat Citizens te Npc Yaratiyor Onu konuşturuyorum ama yanina gidince konusmuyor sadece kitabla ustune tiklayinca konusuyor Onu nasıl yapicaz. Shop'ta iste Elmas Altin Vb Seyleri nasil Havada tutucaz ve kimsenin almamasini nasil yapicaz...