Arama sonuçlarınız

1. eneshandsome

Benimle oynıcaklar içeri girsin 2 kişi istiyorum beraber takılıcak

Arkadaşlar sadece 2 kişi istiyorum beraber takılırız sadece minecraft için değil tim oyunlar için yaş 13 yaş sınırı yok istersen 60 yaşında ol ama 12yi geçsin :D skype şart bu arada skype adresim :eneshandsome
  2. eneshandsome

Nasıl Hayvan Çiftliği kurarız Cevap Burda gelin ve öğrenin !

Arkadaşlar hayvan çiftliği kurmak istiyorsanız tavsiyem ilk olarak tavuktan başlayın ilk önce evinizin yanına biraz büyük alan yaparak çitleri döşeyin ondan sonra tohum bularak yani çimenleri kazarak tohumu alın ve tavuk bulmaya gidin tavağu bulduğunuzda onun yüzüne elinizde tohum varken 5...
  3. eneshandsome

Napıyonuz ne ediyonuz ?

beyler bugunlerde ne yapıyonuz neyle uğraşıyonuz acaba sorabilirmiyim ? neden soruyorum çünki can sıkıntısı :D
  4. eneshandsome

benimle beraber bir serverde survival yapcak sadece 1 kişi arıyorum..

Beyler sadece 1 kişi arıyorum skype şart herhangi bir survival sunucusunda beraber oynıcaz ben ona ip atarım sadece konuya mesaj atın yaş:14
  5. eneshandsome

Survival Ss

Arkadaşlar benimle birlikte 1 kişi ariyorum benide sayarsak yani 2 kişi beraber survival serileri filan çekicez yani sadece 1 kişi oda +12 olsun :d skype : eneshandsome
  6. eneshandsome

Ekran yarım gözüküyor ACİLL !!!

arkadaşlar ekrandaki sword yarım gözüküyor bunun nedeni nedir arkadaşımda tam gözüküyor ama buyrun buda ekran görüntüsü : http://a1303.hizliresim.com/17/x/lkwwb.png