Arama sonuçlarınız

1. F

Beyin Israfi(Yotube Kanali)

Beyin Israfi(Youtube) Biz siz gulun diye ugrasan 2 kafadar arkadasiz.Kendi Youtube kanalimizi acarak bu istegimizi yerine getirmeye calisiyoruz.Bize videolarimiza yorum yaparak yardimci olabilirsiniz.Lutfen yorumlarinizi eksik etmeyin gorusleriniz bizim icin cok onemli. iste kanalin linki...
  2. F

Voltz Oynamak Isteyen?

Arkadaşlarımla 5 kişi Voltz oynuyoruz ama 1 kişi daha lazım oynamak isteyenler 15-16 yaşlarında olmalı;) Skype:forever.limon
  3. F

Medeniyet Kuruyoruz(Multiplayer)

Daha önce de bir arkadaşımla oynadığımız oyunun resimlerini paylaşmıştım şimdi aynı arkadaşla yeniden bir oyuna başladık bu sefer sadece bir ev değil village yapıcaz(survivor mod da) işte ilk gün yaptıklarımız. 1.Gün Etrafı dağlarla çevrili bir alana ilk evimizi yaptık ve maden zengini...
  4. F

TurkceOyun Minecraft Bölümleri-1

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM Beğenirseniz videoların devamı gelicek :)
  5. F

Multiplayerden Görüntüler(Tamamı Survivor Moddan Yapıldı)

Arkadaşımla oynadığımız Survivordan görüntüler Evin Genel Görünümü By İhtiyaç Molası Verdiğimiz Yer By Mutfak Odaların Olduğu Koridor By Evrimin odası By Kendi Odam Görüntüyü Bulamadım Salon Ben(Caner) ve arkadaşım Evrim bu fotoğrafları çektikte sonra eve bir kat daha çıktı ve orayada...