Arama sonuçlarınız

1. B

Plug.dj Açtım Gelin

Arkadaşlar gelirseniz sevinirim arada bu kanala girip şarkı açıyoruz bi kaç kişi ama adam çekemiyorum puan kasamıyoruz sizde gelirseniz sevinirim :D http://plug.dj/fairy-tail-fm/ http://plug.dj/fairy-tail-fm/
  2. B

Pusula

o mod veya pluginle olan bir şey
  3. B

Command Block Yazilarini Gostermeme

sanırım /gamerule dandı oyun içinde t ye basıp /gamerule yazarsan görürsün yoksa bilmiyorum :)
  4. B

Minecraft Bloklar Kırılmıyor!!!

creative mod e geçtiğinde kırabiliyormusun ?
  5. B

Pusula

bence şöyle dene bi yat uyu yatağa pusulayı sonra yap :)
  6. B

Bütün En İyi Texturec Packler

planet teki populer olan modlar :D
  7. B

Minecraft Gift Code

kardeşim öyle isim değiştirerek paralı serverlara giremezsin bad login der buda ban yemiş anlamına gelmez.. oyunu satın alman lazım yada bi çekilişe katıl ne biliyim arkadaşında varsa hesabını iste sana versin ben gittim 55 lira verdim çatır çutur oynuyorum
  8. B

Texture Pack E Hayır Dedim

Arkadaşlar serverime texture pack ekledim her şey iyi güzel ama yanlışlıkla indirme dedim oyuna girince hani soruyor ya server a girince yüklensinmi diye ben hayır dedim şimdi bidaha sormuyor nasıl sordura bilirim bi fikri olan falan varmı ? server dan texture pack i sildim yükledim falan olmadı
  9. B

Found Diamonds Türkçe&Ayarlı

yok düzgün olsun yeter
  10. B

bulduğun madenleri gösteriyor diyelim "bangyoulater 4 tane diamond buldu!"
  11. B

Found Diamonds Türkçe Varmı Birde Ayarlı Olursa ben kurdum şimdi bi tek ben görüyorum birtek benimkileri
  12. B

Permission ayarları

ekledim
  13. B

Permission ayarları

birde o uzun kodları nereye yazıcam anlayamadım sen bana yapsan olurmu TW den ?
  14. B

Permission ayarları

teşekkür ederim deniyorum /home falan yapabilicekler demi
  15. B

Permission ayarları

Merhaba arkadaşlar yine ben :D Şimdi ise Permission ayarları yapmasını bilen birisi lazım userlarımız olmayan userlar :D bu sefer hiçbir komutu kullanamıyor onu nasıl ayarlıcaz eklesin birisi konuşalım skype:bangyoulater.
  16. B

Serverde Userlar hiçbir şey Yapamıyor!

Merhaba arkadaşlar ben tekrardan server kurayım aradan bayağı bir zaman geçti neyse ne :D şimdi ben servere user olarak giriyorum blok kıramıyorum klasiklerden ama moblarada vuramıyorum onlarda bana vuramıyor ve yerden bir şey alamıyorum. Group Manager Adlı plugin sorun çıkarıyormuş sanırım...
  17. B

Minecraft Mod Tanıtımı Insita House

Kanalima Abone Olun Bana Destek Verin Çekilişe Kazanma Hakkı Kazanın
  18. B

Mount Blade Çekilişi

sen seçiceksin o oyunu işte :) kazarnısan eğer
  19. B

Mount Blade Çekilişi

Selam Arkadaşlar Çekiliş Yapıyorum Mount Blade Çekilişi www.youtube.com/BangYouLaters kanalından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz çekiliş videosu en başdadır... oyunu siz seçiceksiniz sublayın yeter
  20. B

tekkit update fail

evet tekkitin sitesinden indirdim denerim dediklerinizi
  21. B

tekkit hata

tekkitte hiçbir mod yok arkadaşlar nasıl düzeltirim onu
  22. B

tekkit update fail

tekkit , technic , vanilla , hack / mine vs vs. oynamak istiyorum indirdim önceden oynuyordum şimdi premium falan aldım normalini indirdim oynadım yine girmeye çalıştım start a basıyorum "minecraft.jar" yüklüyor %100 olunca fail diyor arkadaşlar hepsi böyle ordaki modların neden acaba bilen...