Arama sonuçlarınız

1. S

Minecraft Rehberi [ALL GAME]

Videoları bloğumda bulabilirsiniz teker teker upload oluyorlar. http://minecraftscd.blogspot.com/
  2. S

Serverlara giremiyorum

Hiçbir servera giremiyorum. Hangisine girmeye çalışırsam "Connection Time Out : Connect" hatası veriyor. Server Hamachili değil ve açık arkadaşım giriyor ama ben giremiyorum. Lütfen yardım edin.
  3. S

WORLD GUARD HATASI

ARKADAŞLAR BEN WORLD GUARD KULLANIRKEN ŞÖYLE BİR HATA ALIYORUM YARDIMCI OLUSANIZ SEVİNİRİM. //wand yazıyorum tahta balta ile sol tık yapıp seçiyorum başka bir yeri sağ tık yapıp seçiyorum ve /region define arsa nick yazıyorum olmuyor aynı zamanda şunlarıda denedim ama olmuyor /region /region...
  4. S

Sunucumda bir sorun var

Arkadaşlar ben dün hamachisiz minecraft hungergames kurdum the bukkitgames'in plugini her şey tamam ama oyuna girince şöyle sorunlar çıkıyor. -1- el başlayınca admin hariç kimse bir şey kıramıyor (odun,kum,toprak vs. vs.) -2-el başlayınca pvp açık olmasına rağmen kimse birbirine vuramıyor...
  5. S

Oyundan anlayan biri bakabilirmi (hata değil)

UZUN DİYE OKUMAYACAK ARKADAŞLAR BU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN 2 DAKİKANIZI AYIRIN BANA YARDIM EDENİ OP YAPACAĞIM BÜYÜK NOT : HİÇBİR KODLAMA DİLİ BİLMİYORUM Arkadaşlar bugün itibariyle hamachisiz bukkit serverimi kurmuş bulunuyorum ve bir hunger games mapı yükledim ve şu şekilde ayarlar...
  6. S

Normal kuruyorum Bukkit kuramıyorum yardım

Arkadaşlar bugün hamachisiz bukkit kurmaya çalıştım 1.3.1 ama olmadı hamachili denedim yine olmadı bir hata yok normal kuruyorum olmuyo her şey tam server properties tam ayarlı ama olmuyo hamachili halletsem hamachisiz kolayda hamachilide olmuyor işte team wieverden yapabilecek varsa lütfen team...