Arama sonuçlarınız

1. amigoexp

Minecraft Shader Mod Sorunu !!!

Merhaba arkadaşlar Ben Shader Mod kuruyorum PC ye fakat böyle bir hata veriyor . Video :
  2. amigoexp

Minecraft Shader Mod Sorunu !!!

Merhaba arkadaşlar Ben Shader Mod kuruyorum PC ye fakat böyle bir hata veriyor .
  3. amigoexp

Nasıl Sizce Alıyımı ?

Ürün Kodu ACTION DC1-W-H33 Açıklama KABLOSUZ & KLAVYE MOUSE SETİ ve WIRELESS KART özelliğ Menşei P.R.C. Garanti 36 Özellikler Açıklama 128 BIT İşlemci Markası INTEL İşlemci Teknolojisi Intel Core i5 İşlemci Numarası 3470 İşlemci Ön Bellek 6 MB İşlemci Hızı 3.2 GHz Hafıza (RAM) Tipi DDR3...
  4. amigoexp

Bu Pc Iyimi ?

Ürün Kodu 59-369705 Açıklama Menşei P.R.C. Garanti 24 Özellikler İşlemci Markası INTEL İşlemci Ön Bellek 3 MB İşlemci Teknolojisi Intel Core i5 İşlemci Hızı 2.5 GHz İşlemci Numarası 3210M Hafıza (RAM) Tipi DDR3 Hafıza (RAM) Kapasitesi 8 GB Disk Kapasitesi 1 TB Ekran Kartı Markası NVIDIA...
  5. amigoexp

Yan Bilgisayarda Sorun !

Yan bilgisayarımda ben Microsoft'un kendi sitesine giremiyorum İnternet yokken çıkan hata geliyor neden acaba bunun yüzünden net framework'ü de yükleyemiyorum :(
  6. amigoexp

Yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Arkadalar Far cry 3'ü yükledim Crack falan hepsi tamam ama nedense olmuyor neden acaba açtığımda şöyle oluyor . Video :
  7. amigoexp

En Iyi Video Editleme Programı ?

Beyler ben video çekiyorum ve güzel havalı bir video editleme programı lazım Pc Xp dir :)
  8. amigoexp

Yardım Edin Help Meeeeeeeee ...

Arkadaşlar ben 7.sınıfa gidiyorum ve performansım var matematik buna yardım eder misiniz. Ders Kitabı 230.sayfa Problem çözüyorum etkinliği Kenar-Çevre-Alan ‹liflkisi ve Problemler Problem Çözüyorum ETKiNLİK 1) Afla¤›da verilen problemi okuyarak kendi cümlelerinizle ifade ediniz. “Hâdiye Teyze...
  9. amigoexp

Autosaveworld (asw) Pl

Merhaba arkadaşlar serverimde bir asw yani autosaveworld var etkinleştiğine çok kasıyor nedeni nedir uygun configlerini atarmısızınız ?
  10. amigoexp

Group Managerden Group Ekleme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Merhaba arkadaslar Axi tr den bir serverimiz var ona group ekliyicem ama nasıl oldugunu bilmedimden ekleyemiyorum nasıl acaba oyunda iken group ekleme ?
  11. amigoexp

Serverimde Yerler Kırılmıyor [reklamcı]

Serverimizde reklamcı aldık ve o yerleri kıramıyor Neden ? Group manager yada essentials tan hangi komudu ekliyim ?
  12. amigoexp

Soccer Pl ...

Beyler bu videodaki pl mi yoksa baska biseymi ?
  13. amigoexp

Skinler :)

MrTrololowka 20Natii AussisKunG fuberkan Mustang_girl firecrazy98 End__KilleR eagleeye64000 FoidzaFlow Doomish JackHemming rebel1231 Jamza pyranis tnt Lütfen büyük küçük harflere dükkat ediniz :) daha ekliyeceğim ...
  14. amigoexp

Serverde Kullanabileceğim En Güzel Texturepack Nedir ?

Serverimde bir texturepack denedim fakat çok beyenilmedi yeni texturepack ariyorum :)
  15. amigoexp

(İstek)müzik Pl

Arkadaşlar serverin içinde mesela istediğim şarkıyı açınca herkes duyabilecek öyle bir pl varmıdır ?
  16. amigoexp

[istek][yardim]

Otomatik wg leyen bi pl varmi arkadaslar ben arsa yapacamda onu otomatik wg leyen yokmu hepsini kendimi yazmaliyim :(
  17. amigoexp

En Modern Doku Paketi Hangisidir ???

Benim serverimde Mimari yarismalari var bunu için en iyi texturepack hangisidir ? Serverimde bu deneyip verirseniz iyi olur :) Server ip: 88.234.82.141 Güncellendi !!! (10 Mayıs 2013 09:33'de) +++++++++++++++++++++++++++++++++++ Güncel. Her zaman güncelenecektir lütfen sabırlı...
  18. amigoexp

Faction plugini hakkında problem

Bende olan faction plugininde factionsuzlar korumalı onu kaldırabilirmiyiz ? Yada ben normal faction pl indirdim diyelim onu direk faction pl si ile degistirsem klasörünü silmeden yine devam edermi ? o factionsuzlarin birbirine dalamaması :D
  19. amigoexp

Yardima Ihtiyacim Var :)

Serverde bi pl var herkes yazdini göremesi için ! koyuyo basina onun adı ney kaldırıcamda :)
  20. amigoexp

Hasan.blue Farkı Ile Hamachisiz Server Creative Eski Userler Gelin :d

Merhaba arkadaşlar bu günlerde server kapalıydı özür dilerim :) bizim ip sabit değil ve Deepfreeze var bu yüzden hamachi kuramıyorum tek çare porta daha iyidir port ondan hep ip değişicek fakatmapin silinme ihtimali yoktur Flash belekten açıyorum 40 kişilik 0 lagg süper flat olucaktır herkes...
  21. amigoexp

Yardım Edermisiniz !!!

Serverde bi pl var herkes yazdini göremesi için ! koyuyo basina onun adı ney kaldırıcamda :)
  22. amigoexp

Bu Texture Pack Ney ?

Bu texture packın adını bilen varmıdır ?
  23. amigoexp

Yardım edin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Little blocks modu var ben yükledim ama küçülemiyorummmm Yardım lüfennnnnnnnnnnnnnnnn
  24. amigoexp

Minecraft açtığım sw için pluginci arıyorum... [Hamachisiz sw]

Merhaba arkadaşlar bu gün hamachisiz sw açtım onun için pluginci arıyorum lütfen yardım edin :) Yardım edecek varsa skypeden :Hasan.blue yi ekleyiniz