Arama sonuçlarınız

1. M

Rudgommat Mod Pack [Beta] (landan Oynanabilir)

Merhaba arkadaşlar Rudgommat Mod Packinin içerigini Açıklıcam size Öncelikle İçindeki Modlari Soyliyelim -Rei's Minimap -Custom Lan Mod(landan Oynama) -Mo'Creatures -Gem Plus (degisik oreler) -İron Chest Universal -MineCraft Comes Alive (simse benzer bi mod) -More Bows -small bots(birkaç bot...
  2. M

Monster Survival Beta Olarak Çıktı [MCedit]

Evet Arkadaslar Clay puzzle mapimde soylemistim Zombie Survival yapcagimizi bende yaptim Clay puzzle mapim https://forum.gamer.com.tr/threads/clay-puzzle-yeni-çıktı-1-6-2-setup.119455/ Arkadaslar MCeditte bi sorun cikti yarin sabaha kadar duzeltir atarim bu konu altinda yorum yapabilirsiniz...
  3. M

nitradodan server alcam

Nitradodan 52 liralik bir server alcam nitrado servera ayit bi plugin paketi ve servera ayit bir map veriyormu
  4. M

2 hosting sirketi arasında kaldım

Arkadaslar dost bilişimdenmi alsam solmaz hostingtenmi
  5. M

Clay Puzzle yeni çıktı + 1.6.2 setup

Clay Puzzle map 2 haftalik ugrasin sonunda Yaptigimiz güzel bir map 8.Tane Oyundan Olursuyor Claylarla renklendirilmis bir map Minigameslerle can sıkıntısına son Sadece 1.6.2 de çalisir Oyuzden 1.6.2 Setup.exe vericem oynayan herkeze PunchingTeam RedStone Düzenekleri resimler...
  6. M

Yine SkyBlock Oynuyoruz Bölüm-3 Marketi Tanitiyoruz

arkadaslar bu bolumdede serverin marketini dolastık 50 kiside 25 lira degerinde ininal kart vercez bizle oynamak istiyen mesaj atsin solar cekcez arkadaslar
  7. M

Yine SkyBlock Oynuyoruz Bölüm -2-3

50 kiside 25 lira degerinde ininal kart vercez bizle oynamak istiyen mesaj atsin solar cekcez arkadaslar abone olmayi unutmayın
  8. M

Yine Skyblock Oynuyoruz Bölüm 1

2 videomuz skyblock hakkinda cogu sey 5 bolumden olusuyor buda birincisi arkadaslar 75 subscribede cekilis var o yuzden videolari beyenip abone olalim
  9. M

100 subcribede cekilis var

http://www.youtube.com/watch?v=Yye5cr3fBbk Cekilis olcak 75te up up up hemen beyenin yorum yapin
  10. M

SkyBlock Oynuyoruz

İlk videomuz 125 Subscribe Cekilis vardir O yuzden Subscribe olun
  11. M

SkyBlock Oynuyoruz Bölüm-1

ilk videomuz subscribe olun cekilisler yapcaz oduller vercez 125 subscribede cekilis war
  12. M

Walls oynuyoruz sizide bekliyoruz

Walls oynuyoruz Hamachi adi:Walloynuyoruz2 sifre 123
  13. M

Yardımcı Aranir

acil redstone bilen hayal gucusu iyi olan yardımcı aranir skype:meadixc
  14. M

Adv Map Için Yardımcı Aranır

Skype meadixc İlgilenen baksın İsminiz forumda paylasılacaktır
  15. M

Robot Parkuru Soz Verdigimiz Gibi

Robot Parkuru onceki Oyunumun daha gelişmisi daha iyi parkurlu Bir mapi 20 Haziranda Robot Parkuru İkiyi size Taktim etcez Konu: X-027 Üstünde Deneyler yaparak eğitimleri geçmeye çalısıyor ve bunları yaparken bı yandan programlar bulup kendinize yukluyosunuz işte Fotograflar link...
  16. M

1.5 Island Survival Kendi Yapimim

amaç çok kolay hayatta kalmak ve görevleri yapmak hemen görevleri verim 1-Ağaci kes 2-Sınırsız Su Kaynagı yap 3-cobblestone generator yap 4-Tavuk ve inek çifligi yap 5-Gizli Sandigi bul 6-Tarla Yap 7-Agaç dik 8-64 Tane cobblestone yap 9-taş pickaxe yap 10-Pasta yap 11-öbür adaya git 12-gizli...
  17. M

Robot Parkuru 10 Haziranda Minecraftturkte

bu yeni başladıgım bir parkur sizinde oynayinca eğlenceginiz bir oyundur ama su anlık bir tane yardımcı arkadas bide command blocktan anlıyan arkadas lazım skype meadixc ben sizi tutmim mapin ilk bölümleri
  18. M

Yardımcı Aranıyor

1 tane duvarlara yardım edecek arkadas 1 commend block bilen arkadas 1 redstone mühendisi yardım etmek istiyen skypeden eklesin skype:meadixc
  19. M

Commend Block Bilen Yardımcı Aranıyor

Commend block bilenler skypeden eklesin meadixc
  20. M

Parkurcraft Zor Bir Parkur Mapi

oyunun amaci basit parkuru geçmek ama bunun yaninda stickleri toplamak var en cok stick toplayana 2 bolumu daha once vercez ama simdilik sticklerin fotolarini cekin yorum yapin severseniz devamini yapcam http://rapidshare.com/files/857994774/world.rar iyi oyunlar
  21. M

eleman ariom map yapak

eleman ariyorum bana ulasın tel:05386929955 skype:meadixc
  22. M

pro adv mapcıler buraya

yeni yapcagim mape adam topluyorum. gelen kisi lutfen pro olsun skype:meadixc
  23. M

12 Bolumluk 3 Kisilik Map [2de Olabilir]

hemen konuya giriom cok iyi map 2 kisi hazirladi ama hala bir kisi eksigimiz war oyun suresi yoklasik 15 dk baya uzun iste o map http://rapidshare.com/files/1415818515/world.rar
  24. M

Beraber Map Yapakmı

suan 2 kisi ariyorum adv map parkur mapi yapabilecek yetenekli hamachili olcak gelin mapi yapak hamachi adi:MinecraftMapEkibi sifre:123 gelin ip vercem
  25. M

Builder Aranıo Oyun Baslayınca Mod Olcak

MontakiCraft Başvurusu basvuru Ad Soyad: Yaş: plugin bilgisi: ne yapabilirsin: Hamachilide calısırmısın: resimlerin: Not:İlk Hamachili bitince Vds olcak builder secilecek 2-4 tane...