Arama sonuçlarınız

1. Emre Ay

A.R.G Prodiction | Film çekmek isteyenler buraya

Merhaba arkadaşlar.Bizim grup uzun zamandır map yapıyoruz ve video çekiyoruz.Yani film... Her neyse.Bizim server de bazı aksaklıklar oldu artık diher arkadaşlarım giremiyor ne kadar şey denediysem hiç biri olmadı.Oyuncularımızın bir çoğuda meşgul. Bizde oyuncu arıyoruz :D Skype zorunlu...
  2. Emre Ay

A.R.G Productions | Minecraft & Map yapımcıları (+Alım)

Merhaba arkadaşlar.Kurduğumuz yeni bir grup var.Aslında baya önceden kurmuştuk ama diher kişilere bahsetmemiştik.Kendi aralarımızda takılıyorduk. Herneyse asıl konuya geçelim: Grubumuza alım vardır.Bizim gruptan bazı arkadaşların işi olduğu için pek fazla giremiyorlar. Bu grup minecraft...
  3. Emre Ay

1.5.2 Haritalar | Kayıp Şehir - Adventure Map 'bak ve gör

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere yaptığım bi map göstereceğim. Bu yaptığım 3. mapım.Umarım beğenirsiniz. KAYIP SEHIR 1 : KOTU KORSAN LANETI Fotoraflar : Sadece şunu diyebilirimki resimlere aldanmayın.Oynayın ve görün ! Tam 3 PARKUR 2 LABIRENT 2 SAVAŞ 1 KÖY Not ...
  4. Emre Ay

1.5.2 Haritalar | Kayıp Şehir 1 Adventure Map

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere yaptığım bi map göstereceğim. Bu yaptığım 3. mapım.Umarım beğenirsiniz. KAYIP SEHIR 1 : KOTU KORSAN LANETI Fotoraflar : Sadece şunu diyebilirimki resimlere aldanmayın.Oynayın ve görün ! Tam 3 PARKUR 2 LABIRENT 2 SAVAŞ 1 KÖY Not ...
  5. Emre Ay

Korkunç Drop 3 - Çıkmaya Bilir...

Arkadaşlar Korkunç Drop 3 haritası çıkmaya bilir.Haritaya yeni şeyler ekledim ama acayip isteksiz yaptım ve biraz iğrenç bir şey oldu.Yeni bi macera mapı yapmayı düsünüyorum.Çünkü korku mapı çok zor yapılıyor.Cığlık atan ghastan başka başka ne korkunç olabilirki? *Tamam korkunç drop 3 ü yaparken...
  6. Emre Ay

Korkunç Drop 3 - Çıkamayabilir.

Arkadaşlar Korkunç Drop 3 haritası çıkmaya bilir.Haritaya yeni şeyler ekledim ama acayip isteksiz yaptım ve biraz iğrenç bir şey oldu.Yeni bi macera mapı yapmayı düsünüyorum.Çünkü korku mapı çok zor yapılıyor.Cığlık atan ghastan başka başka ne korkunç olabilirki? *Tamam korkunç drop 3 ü yaparken...
  7. Emre Ay

Korkunç Drop 2 - 1.5.2 Harita

Korkunç Drop 2 haritası daha uzun ve gerilimi bol.Atlama bölümü,sesler2 ve kayboluş adlı bölümlerden oluşan 3 bölümü vardır. Bu korkulu Maceraya sizde katılın ! ------> KORKUNÇ DROP -2- Direk İndirin ----> Korkunçdrop2 Korkunç Drop 3 çıkmayabilir.Ghastan başka korkunç olan...
  8. Emre Ay

Korkunç Drop 1 - 1.5.2 Harita

Korkunç Drop 1 haritası kısa.Ama gerilim bol.. Korku dolu anlar yaşayacaksınız ! Link :http://s3.dosya.tc/server5/nIVXpi/A_BKG-1.rar.html Bu arada gamemode 1 de kalmış lütfen gamemode 0 yapıp oynayınız sesi %65 yapınız. Her bir kürekle clayı kazdığınızda o küreği atınız.