1.11

1. xWisart_

Yardım Çerçeveye Sağ Tıklayınca İtem Veren Skript

Arkadaşlar bir çerçeve yapmak istiyorum ve çerçevenin içine örneğin 16 tane ekmek koyacağım ve oyuncular bu çerçeveye sağ tıkladığında 16 tane ekmek alacak. 2. kez sağ tıklamayı denediklerinde "Bu eşyayı yalnızca bir saatte birkez alabilirsiniz" diyecek. Yardım edebilecek misiniz? Lütfen çok...
  2. sasa 55 sasa

ALIM VAR! - MC.FiberNW.tk - Fiber Network - Klasik Skyblock | Takas | Kasalar | Açık Arttırma | ve daha fazlası...

Sunucu IP: MC.FiberNW.tk MC.FiberNetwork.tk Sunucu Version: 1.8.x, 1.11.x FİBER NETWORK SUNUCU ÖZELLİKLERİ CPU : 4.5 - 5.0 Ghz Sunucu Ram: 13GB! Hosting location : Fransa Sınırsız Slot! Destek Discord Sunucumuz : --------- Discord Yönetici Adresi ...
  3. YunusEmreGT

[ GamesTürkiyePvP | 1.11 - 1.12 | Yeniden Sizlerleyiz! | Türkiye'deki İlk 1.11 PvP Sunucusu ]

Merhaba! Ben Yunus Emre. Uzun bir süredir GamesTürkiyePvP adıyla 1.8 sürümünde PvP sunucusu Kuruculuğu yapıyorum. Ve işte! Geri döndüm. Üstelik harika bir 1.11 PvP Sunucusuyla! ' - ' Birçok kişinin ağzından duyabiliyorum: "1.11 PvP Sunucusu mu Olur ?!" Bu yüzden ilk olarak bu konuya...
  4. KaanGunlu

Cloudland - Daha barışçıl bir nether ! - v1.0

Cloudland, Netheri yeniden düzenleyen bir kaynak paketidir. Sürüm önerisi 1.11 olarak belirlenmiştir. - Paket ne getiriyor ? - Nether daha iç açıcı ve rahatlatıcı. Blaze yaratıkları sarı değil kırmızı. Zombi Domuz Adam, Artık zombi değil. Sadece domuz adam. Netherde performans...
  5. E

Survival Plugin paketi lazım 1.11 için acil

merhaba arkadaslar bana 1.11 olan bir survival plugin paketi onerirmisiniz onca aradim bulamadim lutfen yardim edin saygilar...
  6. E

Minecraft 1.10 | Sunucusunda Survival Oyniyacak Varsa Gelsin

Gelicekler İçin Skype > furkan_318 Yaş > +12 Hamachi Gerekmemektedir Hile Açmak Yasaktır ! Görürsem Banlarım
  7. PwParadox

Steve ne kadar taşıyabilir? Rekor ağırlık (1.11)

Minecraft 1.11'de shulker blokları eklendi ve bu bloklar Steve'in sandık gibi eşya taşıyabilmesini sağladılar. Peki Steve en fazla ne kadar ağırlık taşıyabilir? Ve toplam olarak 1.823.155,2 + 1,457552083 = 1.823.156,657552083 ton eder. Bu piyasadaki altınların yaklaşık 11 katı eder. Şu anda...
  8. MeeRach

PersiaMC | 1.14.3 | Yeni nesil hayatta kalma sunucusu... #Yeniden

Discord sunucumuz Hayatta Kalma Sunucusu Amacımız, size oyunun bütün özelliklerini sunmak. IP Adresi: . . . . . . . . PersiaMC.batihost.com Bellek (RAM):. . . . . . .4 GB (4096 MB.) Hosting: . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Batihost Lokasyon: . . . . . . . . . . . . . . ...