1.12 server

1. RoceCraft

RoceCraft OP Faction > Oyna.RoceCraft.Net < | Maaşlar | Klan Yükseltme | Para Basıcı | Yetenekler | Banka Sistemi | Arka plan Müzikler | Davet Ödülü |

Sunucu IP Adresleri: Oyna.RoceCraft.Net - Play.RoceCraft.Net Sunucu Web Sitesi : https://www.RoceCraft.Net Slot Sayısı: Sınırsız Sunucu Sürümleri: 1.8-1.16 (1.8 ile 1.16 arasındaki tüm sürümler.) Ek Nok: Bazı özellikler bakımdadır, en kısa sürede bakımları bitecektir. Türkiye'nin Faction Sunucusu
  2. MarioLemina

Yardım Konsolda Hata Alıyorum

Merhabalar kendime özel sunucu kurup plugin editliyorum ileride server açıp kullanacağım essentials ve authmede sıkıntı var gibi görünüyor en güncel hallerini indirdim fakat aşağıda attığım hataları alıyorum yardım ederseniz sevinirim.
  3. erkutalpaslann

DESTANETWORK | Emek Faction | 1.12.x .1.14.x | 8 GB Ram | 0 Lag | Hile Koruması | Clan Savaşları | 15 Rütbe | Meslek | Görev | Daha Yeni Başlıyoruz!

Spawn Arsa Orman Arena Edit Sunucu Hakkında > Sunucumuzun açılış tarihi 02.11.2019 Saat 17:00'dır. > Alımlarımız açıktır. >Sunucumuzun kapanma riski yoktur. >Hile koruması mevcuttur. > Yan çar yasaktır. > 24 Saatte bir otomatik envanter eventi yapılmaktadır. > Her hafta nether ve end...
  4. FettahBayan

NETHER KRALI KESMEYE GİTTİK - Vision Craft #5

NETHER KRALI'NI kesmeye gittik Güzel video oldu Abone olmayı unutmayın :)
  5. F

TITANYUMCR.AXITRBILISIM.COM - [1.12] - Faction Wars - Zor Rütbe Atlama + Hile Koruması - /özelkit - /takas - /görev - özel pvp sistemi - +10 dev event

Hoşgeldiniz Efsane bir server ile karşınızdayım arkadaşlar server çok güzel bayadır oynuyorum sizide davet ediyorum sunucu daha yeni gelip kasılabilirsiniz ve sv kralı olabilirsiniz klan kalenizi yapabilirsiniz ve gelişebilirsiniz.Sv daha yeni ormanda hiçbir klan kalesi yok herkesi bekliyoruz...