1.12.1

1. I3itchPlease

Minecraft Sunucusu'nda Builder Olarak Çalışabilirim. (İsteyenler yorum yazsın.)

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Forumda yeniyim ve eğer sunucusu olupta builder ihtiyacı olan biri varsa beni çağırabilirsiniz. 1.8 - 1.15 arasındaysa çağırabilirsiniz.
  2. İnançBey

[1.12.2]-Yeni Açıldı-İpeksi Spawner-Kasa-Sanal Market-Köylü Ticaret->[Mitcraft.batihost.com]<

IP Adresi: Mitcraft.batihost.com Sürüm: 1.12.2 Kapasite: 100 Tür: Hayatta Kalma (Survival) Hosting: Batıhost RAM: 8 GB Lokasyon: Türkiye Acılma Tarihi: 10.2.2018 Sizlere iyi bir hizmet sunabilmek, hilesiz oyun keyfinin tadını çıkartmak.. MitCraft ekibi olarak türkiyede kapsamında...
  3. BlokKutusu

MC.BLOKKUTUSU.COM > 1.8 > TheBridge Aktif Edildi!

HAKKIMIZDA Türkiye'nin en iyi sunucularının arasına girmek için, güncel ve oyunculara sunucuyu sevdirecek özelliklerimizle birlikte sizleri bekliyoruz. SUNUCU BİLGİLERİ Sunucu Adı: Blok Kutusu Sunucu Versiyonu: 1.8/1.9/1.10/1.11/1.12 Sunucu Adresi: MC.BLOKKUTUSU.COM RAM: 16 GB Web Adresi...
  4. MeeRach

Vancouver-RP|| 1.12.1 || Banka || Telefon || Araba || Silah|| WhiteList || Yeni Harita

Adım Miraç, 17 yaşındayım. Artvin'liyim, Rize'de yaşıyorum. Türkiye'nin ilk 1.12 sunucunun yöneticisiyim. Şimdi de bir Role Play sunucusu ile karşınızdayım. Discord için tıkla Konuda video sınırı olduğundan dolayı tüm sistemleri izlemek için yukarıdaki resime tıkla...