1.13

1. G

Yardım Sunucu RAM Sorunu

Sunucu açıldıktan sonra her dakika yavaş yavaş ram kullanımı artıyor ve hiç düşmüyor herkes çıksa bile kontrol ettiğimde görsel alttaki gibi autosaveyi kapattım sorun hala devam ediyor çözümü nedir?
  2. MephistoGG

PARADOX - Emek tarzı survival server! - 1.11 - 1.12 - 1.13 - 1.14

PARADOX SURVIVAL SUNUCU! Kendimi ve Sunucuyu övmekten ziyade daha gerçekçi bir şekilde izah ediyorum. Ama şunu söylemeliyim ki size ciddi anlam da emek isteyen ve kaliteli ortamı olan bir oyun deneyimi sunacağım.. Sürüm: 1.11-1.12-1.13-1.14 Kapasite: 20 Slot ip adresimiz: paradox.mcsunucum.net...
  3. IThiald

Play.JackDanielsMC.Com | ULTRA OP SKYBLOCK | Wither Event | Coin | Kutu Kapmaca | Bedava Vip Ve Daha Fazlası | 1.8/1.13 |

KOPYALANABİLİR İP ADRESİ: Play.JackDanielsMC.Com
  4. BayDirlik

belirli bir gruba suya girince can yenilenmesi

belirli bir gruba suya girince can yenilenmesi?
  5. BayDirlik

Onaylı Tanıtım Global Market 1.13.2 uyumlu sürümü varmı veya benzer bir plugin varmı

Global Market 1.13.2 uyumlu sürümü varmı veya benzer bir plugin varmı
  6. ReyizTR

Minecraft 1.13 ve üstü sürümlerde çökme sıkıntısı.

Selam dostlar, Minecraftta 1.12 sürümü ve üstü (1.13, 1.14) girerken oyun açılıyor fakat tam sunucuya girdiğimde oyun crash veriyor yada çöküyor. 1.8'de oynarken hiç sıkıntı olmuyor. Ek olarak premium launcherden giriş yapıyorum ama minecrafttada aşırı ram kullanımı var. Cpu ve ram %90 üstüne...
  7. Japani

Trendycraft 1.13.2 Survival | VEİN, TAKAS, MARKET, TAKIM...

Umarım Beğenmişsinizdir Sunucumuza Bekleriz Discord Adresimiz https://(discord)gg/fRvCEJN Sunucu İP : 178.20.229.227 Dns : trendycraft.batihost.net YENI!! Takas Sistemi
  8. BornToKillTR

Minecraft 1.8 Seedleri

Merhaba Forum Gamer Ailesi! Bugün sizlere rastgele keşfettiğim seedleri göstereceğim. 1# Nazi (:D) Seed kısmına ''Nazi'' yazarsanız sizi 4 tane biomun birleştiği bir yere atıyor. Çöl, Bataklık, Plains ve Savannadan oluşan bu seed ilgimi çekti. 2# -6344213125454921328 Bu seed zoru seven...
  9. ChiaX

GOVENO SURVİVAL - Farklı bir heyecana hazır mıyız? - 1.13-1.8 - SURVİVAL! - Play.Goveno.Tk - EK GÖREVLER - MADEN ALGILAYICI - MESLEKLER - [ YENİ ]

KOPYALINABİLİR IP Play.Goveno.Tk
  10. ChiaX

Konu silinsin.

Konu silinsin.
  11. SC_Riber

1.13 mob hk.

1.13 Minecraft sunucusunu açtım fakat uzaktaki moblar gözükmüyor. 1.13 ile mi alakalı ?
  12. ChiaX

GOVENO SURVİVAL - Farklı bir heyecana hazır mıyız? - 1.13-1.8 - SURVİVAL! - Play.Goveno.Tk - Kalitemizi görmek için TIKLA!

KOPYALANILABİLİR IP Play.Goveno.Tk
  13. ChiaX

Goveno Survival - Farklı bir heyecana hazır mıyız? - 1.13-1.8 - Emek SURVİVAL! - Play.Goveno.Tk -

KOPYALANABİLİR İP! play.goveno.tk
  14. Esigum

Minecraft Boğulmuş Mob Nedir?

Minecraft Boğulmuş Mob Nedir ? Selam dostlarım, sevgili arkadaşlarım. İyisinizdir umarım çünkü bugün güzel bir konu yapmış olacağım. Biliyorsunuzdur, 1.13 gelmişti ve ben bu sürümle ilgili birçok konu açmıştım. Sıradaki konumda ise boğulmuş mobu tanıtacağım. İyi okumalar dilerim. Boğulmuş...
  15. mR_bestKing

KAPANDI!

BİR SEBEBİYETTEN DOLAYI KAPANDI!
  16. mR_bestKing

KAPANDI!

BİR SEBEBİYETTEN DOLAYI KAPANDI!
  17. Esigum

1.13 Versiyonu İle Tasarlayabileceğiniz En Güzel Şeyler

- Herkese selam dostlar! Bugün sizlerle yeni çıkan sürüm olan 1.13 ile gelen yeniliklerin bizlere getirdiği tasarımları sizlere göstereceğim. İyi okumalar Güvenlik Kamerası Eğer bir güvenlik kamerası yapmak istiyorsanız 1.13 sizin için en uygun versiyon olur. Çünkü yeni gelen tuzak kapıları...
  18. Joe12

SURVİVALTR | 1.13 | EMEK&HARD | %100 HİLE KORUMALI | ÖRNEK OLACAK BİR SUNUCU!

Öncelikle merhabalar, ben Emre. Uzun zamandır minecraft ile ilgilenmiyordum. Fakat sunuculara baktığımda hala bir şeylerin değişmediğini gördüm. Sunucular hala aynı, aynı sistemler, eski sürümler ile sunucu açmaya devam ediyor. Belkide en büyük güncelleme olacak 1.13'ün çıkmasını bekliyorum...
  19. bluera

Haber Minecraft 1.13 İndir, Snapshot 12W21A & 12W21B

Minecraft 1.13 Snapshot 12W21A & 12W21B Selam Gamer ailesi ve MC Türk severler! Yepyeni bir güncelleme konusuna daha hoş geldiniz. Her geçen gün 1.13 sürümüne daha fazla yaklaşıyoruz! Elimizden geldiğince güncellemeleri paylaşmaya devam edeceğiz. 18W21A Değişiklikler Yunuslar artık...