1.16.1 minecraft

1. Jakolsa

konu kapandı

ScofildsT SMP (play.scofildst.tk) not: Smp kısacası: Açılımı Survival Multiplayer olan KLASIK SURVİVAL'dır. Sunucumuz'da CLAİM OLMAMAKLA beraber sadece güven üzerine kurulmuş bir Survival tipidir SMP. Yeri geldiğinde Roleplay Yeri geldiğinde Survivala devam edilir en büyük örneği: Dream...
  2. SpecialTRNetwork

Play.Specialtr.Com | Survival | 1.16.1 | Spawn - Claim - Özel Başarımlar | P2W Olmayan Tek Sunucu !

Sunucuya kayıt olmak için : SpecialTR | ConConCraft - Survival 1.16.1 IP : Play.SpecialTR.Com SpecialTR olarak 14/01/2018 tarihinde çıktığımız maceraya sizlerin destekleriyle kesintisiz olarak devam ediyoruz. İletişim: [email protected] Yakında Konu Tasarımı Eklenecektir
  3. MuratSaygin

Yardım Minecraft 1.16+ Skript Nasıl Yazabilirm ?

Minecraft Sunucum var sürüm 1.16.1 ama skript olmuyo 1.16.1 için nasıl skript yazabilirim?
  4. B

1.16.1 No Mic Chill Survival arkadaşı aranır.

Selam, 1.16.1 için survival arkadaşı arıyorum. Oyunu bilen birisi olursa güzel olur ama pro olmasını da beklemiyorum tabi ki. Genel olarak mikrofon kullanmayacağım, MC hesabım pre değil, Server almak gibi bir şansım olmadığından ServerPro'nun ücretsiz server paketini kullanacağım. Genel olarak...
  5. McAktif

Minecraftta en beğendiğiniz biome neresi?

Ben kendim başlayayım.Jungle biomu çok seviyorum orayı hem baya odun çıkıyor hemde hiç aç kalmıyorsun. (konuyu yanlış yere açtım galiba)