1.16.3 survival

1. FocusNetwork

[ 1.16.5 ] FOCUS NETWORK - KAPANMIŞTIR - EMEK SURVİVAL - Çanta üretimi - Çeşitli takaslar - Bal farmı - Meslekler- Rütbeler - Yetenekler - Spawnerlar

SUNUCU AKTİF ! GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN DISCORD - TIKLA KURUCULAR RhothoN - FleXxius - TK_DONEX SEVGİLER FOCUS EKİBİ Efendim görseller dışında sizlere kendi yorumlarımı da belirtmek istiyorum. Biz yani Focus Ekibi 2019 Senesinden beri minecraft survival sunucusuyla...
  2. S

[1.16.3] DotaNW.keyubu.com > DotaNetwork > Kanlı ay | Mevsimler | Çantalar | Özel takas sistemi | Klanlar | Para çeki | Xpbottle | Kasalar

KASALAR! Sunucumuzda bir sürü kasa var ve sürekli eventler gerçekleştiği için bunları elde etmek çok kolay GÖREVLER! Sunucumuzda tonla görev var bu sayede para kazanmanız çok kolay olacak. BACKPACK'LAR! Sunucumuzda her biri ayrı özellikli olan çantalar bulunuyor keşfet! MEVSİMLER! Sunucumuzda...
  3. NitroDC

NitroDc Network | 1.16.X Hard Survival | Gelişmiş Özel Dünya | Özel Kasa Sistemi | Referans Sistemi | Daha Fazlası!

Sunucumuzda buraya sığdıramadığımız özel sistemler var kasalarımızın açılış şekilleri hepsi birbirinden farklı türde açılıyor sizde bu sistemleri görmek istiyorsanız sunucumuza uğramayı unutmayın Sunucumuza baştan beri yardımları bulunan @FxProject e teşekkürler :) [/SPOILER]
  4. Osmqplayer

Yardım Halledildi

survival plugin paketi yapanlar bana burdan yardımcı olursa sevinirim KevinnRn#2869
  5. BerkKrkmz

MC.MELEZCRAFT.COM > 1.16.4 TABANLI > 4 ARALIK 17.00'DA AKTİF!