1.17.1

1. Auswalx

Konu Silinsin 2

Konu Silinsin 2
  2. The0Felon

İstek Bir Alan Boş İse Script Çalıştırma

minigame sunucumda oyun alanı boş ise 5 saniye bekledikten sonra bir komudun çalışmasını istiyorum. MiniGame sunucusu bu arada. her şey hazır ama minigame'leri açmayı vesaire "command /minigame:" gibi bir koda atadım oyun alanı boş olunca minigame açılmasını sağlamam gerekiyor ki komuttan...
  3. alki4242

AlkiBlok 1.17.1 Emek Skyblock | Ada yükseltmeleri, Gezegenler, içecek sistemi ve dahası

- Sunucumuz 1.17.1 sürümündedir ve oyun türü emek skyblocktur - Sunucuya giriş için discord doğrulaması gerekmektedir ve Discordumuz: https://**********/Ezu2bFDaRt Giriş Biz kimiz? - Bizler Skyblock'a farklı bir bakış açışı kazandırmak isteyenleriz Hedefimiz nedir? - Hedefimiz, Klasik...
  4. S

[Play.KurkinsNW.COM] | [1.17.1] - [1.18.1] | Banka Soygunu ,Slot Makinesi Minyon Otomatik Piston, Envanter Eventi & Pinata Partisi, VE DAHASI! |

Merhaba Dostlar! KurkinsNetwork ekibi olarak sizlerinde beğenebileceği bir emek skyblock sunucusu planladık ve yaptık. Birbirinden güzel sistemler ile karşınızdayız tabii ki dahada iyisini yapıcaz, oynarken zevk alıcağınız bi sunucu sizi bekliyor. Açılışa Özel Tüm Kredi Yüklemelerinizde %50 Bonus
  5. SeyyahR

RAIDERCRAFT | Emek Survival | Özel Claim Sistemi | Boss | Batle Pass | Teslimat Ve Daha fazlası

Kopyalanabilir sunucu adresi: Play.RaiderCraft.Com Tıklanabilir site adresi: RAİDERCRAFT - Her zaman Bir Adım ileriye!
  6. G

Altını Golem Skript İstediği

İstedigim skript şöyle /altın yazdıgımda elime egg vericek sağ tıkladıgımda Iron Golem Spawn lıcak fakat İsmi Altın Golem Olucak Altın Golem Öldügünde Altın düşürücek demir düşürmücek şimdiden yapanlara teşekkürler
  7. O

Minecraft Hero Server Türkiye Survival + Skyblock 1.13 - 1.17.1

Sunucumuzda olan özeliklere geçmeden önce sunucumuz daha test aşamasındadır oluşabilecek hataları görüp gereğini yapıyoruz, bunun içinde sunucuda oyuncu olması gerekiyor ki sunucu verimimizi ölçüyoruz o yüzden sizleride aramızda görmek isteriz, oyun içerisinde bulduğunuz hataları bize...
  8. neandertalNW

NeandertalNW 1.17.1 Vanillaya yakın survival sunucu