1.19

1. LoopZone

İstek Emek SkyBlock Plugin Paketi Arıyorum (1.16.X - 1.19.X)

Merhaba, yeni açacağım sunucum için 1.16.X - 1.19.X plugin paketi arıyorum. Çok cüzi bir miktara satın alabilirim fakat ücretsiz tercihimdir. Sadece paket arıyorum map ihtiyacım yok. Teşekkürler.
  2. EnesOzkan10

play.ReisCraft.com 1.19.3 Mevsim/Susuzluk/Farklı Dünya ve daha fazlası / Yeni Sıfırlandı!

ReisCraft Sunucu Spawnımız Sunucumuza başladığınız, kasalar ve event yeri ile bağlantılı olan bölge Event Bölgesi Envoy ve balık tutma eventinin yapıldığı bölge Ormanımız Sunucumuzda standart minecraft dünyasından daha farklı bir dünya yapısı, köyler, pillager kuleleri, piramitler...
  3. M

1.19 sunucumda TPS düşüklügü

Merhabalar sunucumda TPS çok düşüyor, tüm optimizeleri yaptım fakat yinede çok düşüyor, 10 lara indigi oluyor 7 oyuncu varken ardından geri 20 ye çıkıyor ve tekrar düşüyor, tps çok dalgalı sabit durmuyor ne yapıcam bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim çok teşekkürler. timings raporu: Aikar's...
  4. M

Yardım Sunucumda TPS sorunu 1.19

Merhabalar sunucumda TPS çok düşüyor, tüm optimizeleri yaptım fakat yinede çok düşüyor, 10 lara indigi oluyor 7 oyuncu varken ardından geri 20 ye çıkıyor ve tekrar düşüyor, tps çok dalgalı sabit durmuyor ne yapıcam bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim çok teşekkürler. timings raporu: Aikar's...
  5. Playingo

Sunucu birleştiriliyor.

Sunucu birleştiriliyor.
  6. Xilvo

play.impactmc.tk > Towny > Özel Büyüler > Gelişmiş Yetenekler > Kılıç Desenleri > Meslekler > Sandıklar > Bosslar > Takas Sistemi > Yeni Açıldı!

Java IP: play.impactmc.tk Site: https://impactmc.denince. biz/ Map: http://map.impactmc.tk:8123/
  7. Xilvo

play.epiphanys.tk > Survival > Özel Büyüler > Gelişmiş Yetenekler > Kılıç Desenleri > Meslekler > Sandıklar > 2. Sezon

8. UsainSrht

oyna.purpurmc.com | PurpurMC TekBlok | Özel Büyüler | Özel Eşyalar | Etkinlikler ve Daha Fazlası

Açıklama Gösterilen özellikler ve çok daha fazlası sunucumuzda sizleri beklemekte. PurpurMC her zaman son sürüm kullanacaktır. İyi günler dileriz.
  9. serkang

Coronistan Survival 1.19

Selamlar, ben Serkan. @ilkeroyun'la farklı dönemlerde sunucusunu açtığımız hayatta kalma serisi olan "Noobistan"ı bilenleriniz vardır belki. 1.17 sürümünde yaptığımız etkinliğin üstünden yaklaşık 1 sene geçti ve 1.19 sürümü yayınlandı. Biz de yıllardır her yaz yaptığımız gibi bu yaz da yeni...