2018

1. Bernard

2018 Nasıl Geçti

Selam ahali. Fazla yazılacak bir şey yok. 2018 nasıl geçti? - Güzel anlarıda kötü anlarıda olan bir yıldı. Sadeliği boldu. Verimliliği fazlaydı :D
  2. BorakanT

Yeni Yıldan Ne İstersin?

Merhabalar, Başlıktan da Anlaşıldığı Gibi. Yeni Yıldan Dilekleriniz Neler, Veya Yeni Yıldan İstekleriniz Neler, Diye Çoğaltılabilir. Örnek Verilirse: Yeni Yılda Aldığım Çeyrek Piyango Biletinin Çıkması Ve Yeni Tablet Alıp Grafiker Olmak İsterim. Neden Sizde Dileklerinizi Bizler ile...
  3. BYTH

Yılın En İyi Albümü ve Şarkısı

Merhabalar Değerli Forum Halkı, Bildiğiniz gibi 2018'in bitmesine bir şey kalmadı ve sizi bilmem ama bu yıl benim için müzik sektörü açısından fazlaca doyurucu bir yıl oldu. Siz forum halkının bu yıl ne dinlediğini merak ettiğim için bu konuyu açıyorum. Sizin bu yıl içinde çıkan en sevdiğiniz...
  4. Mcdikmen

Metin2 PvP Serverlar 2018

Metin2 PvP Serverlar Metin2 PvP Server tanıtım konuma hoş geldiniz. Bu konumda sizlere Metin2 PvP Server'ların ne olduğunu anlatmaya çalışacağım. Önce tarihçe ile başlayalım. Metin2 Nedir ? Metin2 bir MMORPG oyunudur. 2005 yılında Kore merkezli Ymir Entertainment Co. Ltd tarafından...
  5. ErenSB

Bu Kafadan Sipariş Etmek İstiyorum

Evime kiracı aranır, 1 oda vereceğim. 100₺ Verenler odayı kullanabilir. 200₺ Verenler tuvalet + mutfağa da girebilirler.
  6. Zulu

Klasik Türk Şakaları

Selamlar Dostlar, Bugün günlük yaşamda biz Türklerin çok sık kullandığı bazıları saçma,bazıları gereksiz, bazıları da komik olan bize özgü şakalara bir değinelim. 1-Baksana şuraya, O bizim akraba değil mi ? Evet bu Klasik Türk Şakalarından biri, Tanıdık birini görünce arabayı üstüne doğru...
  7. Zulu

Windows 10 Ürün Anahtarı Etkinleştirme 2018

Öncelikle iyi günler Forum Gamer ' in Bilişim Uzmanları, Son yıllarda genellikle birçoğumuz Windows 10'un farklı modellerini kullanmaya başladı. Ancak Windows 10 kısa bir süreliğine ücretsiz bir deneme imkanı veriyordu. Bu süre tam olarak 90 gün olmakla beraber sürüme ve tipine göre değişkenlik...
  8. M

Origin is currently not running.

Arkadaşlar merhaba Torrent üstünden sims4 indirdim. İndirme sonunda eksik dosyalar vs vardı onlari da indirdim en son 'origin is currently not running. Please make sure that origin is a running before attempting to play sims4' hatası alıyorum. 3 gündür uğraşıyorum. Webde gördüklerim C: de...
  9. AvNitro

FiFA-2018 RUSSİA Hırvatistan Finalde

2-1 vs SİZCE KİM YENER? GÖRÜŞLERİNİZİ ALAYIM
  10. leonkreis

Konuyu Silin

Konuyu Silin
  11. Thraenkost

Lol RP Fiyatları

Lol RP Fiyatları Herkese merhaba arkadaşlar. Ben SsFightsS. Konuma hoşgeldiniz. Bugünkü konumuz: "LoL RP Fiyatları" RP Fiyatları - 2018 - Evet. Geçtğimiz aylarda RP fiyatlarına zam gelmişti. Bu fiyat artışları, birçok oyuncuyu şaşkına bırakmıştı. Zamlanan RP fiyatlarına bir bakalım. RP...
  12. AtomyTR

Kutsal Espiri

Seneye görüşürüz arkadaşlar :uyku: