360 derece

1. AtomyTR

360 Derece Fotoğraf Çekme

360 Derece Fotoğraf Çekme Merhabalar sayın forum halkı! Yeni bir konu ile karşınızdayım. Bu konumda 360 derece fotoğraf ve video çekmeden bahsedeceğiz fakat isterseniz bundan önce bu özelliği bir tanıyalım. 360 Derece Fotoğraf ve Video Çekme Özelliği Günümüzün teknoloji çağında hemen hemen...
  2. ErenBeyazkurt

Sanal Gerçeklik Hakkında Tartışalım

Merhaba Arkadaşlar, Bu konuda hayatımızda yavaş yavaş yer bulan sanal gerçeklik ve 360-VR platformları hakkında konuşacağız. Bildiğiniz gibi sanal gerçeklik teknolojisi hayatımızda aslında uzun süredir bulunan bir şey. Ancak 2015 sonlarına doğru içerik patlaması ve platformların artması gibi...
  3. ErenBeyazkurt

360VR Gözlük Kullananlar İçeriye...

Merhaba Arkadaşlar, Bugün size bir kaç soru soracağım. Konusu da başlıktan da anlayabileceğiniz gibi Sanal Gerçeklik gözlükleri. Sorularıma başlayayım. 1-Sanal gerçeklik gözlüklerinizden memnun musunuz? istediğiniz verimi aldınız mı? 2-Gerçeklik hissiyatı ne seviyede? 3-Yeterli seviyede içerik...
  4. ErenBeyazkurt

Youtube 360 Derece Videolar

Evet bildiğiniz gibi arkadaşlar youtubede artık 360 derece özelliği var(1-2 aydır varmış ben yeni farkettim) Sizin bu konu hakkındaki görüşlerinizi almak isterim ve bir kaç örnek video veriyim. Bunun hakkında konu göremedim üzgünüm aynısı varsa ve şahsen korkunçlularda gözümü kapadım ifşa