c-sharp

1. Erenge

C# - Yeni Nesil Market Programı - 2019

Arkadaşlar merhaba ben C# WPF aracılığı ile market programı yapıyorum. Bu konuda size programımı tanıtacağım. Öncelikle arkadaşlar programa başlama sebebim marketlerde gördüğüm programların karışık olması ve görünümün kötü olması. Bende bu yüzden kullanışlı ve arayüzü hoş bir program yapmaya...
  2. BorisVavilov

[C#] AViewer Fotoğraf Görüntüleyici (beta_b1.3) | UPDATE: Veri Tabanı ve Hata Giderme!

Selamlar saygılar millet! Bu konuda sizlere yeni yapmış olduğum AViewer Fotoğraf Görüntüleyici adlı programımı tanıtacağım. Bu programı yapma amaçlarım biri Windows 10 işletim sistemi kullanan birçok kullanıcının da yaşadığı bir sorundan dolayı. Bu sorun bilgisayarımızdaki resim dosyalarını...
  3. BorisVavilov

[C#] Yeni Nesil Kafe Programı! - KafePlusPlus 2021 (3 Yıl Sonunda Güncelleme:D)

Selamlar saygılar millet! Bu konuda sizlere c-sharp aracılığı ile yapmış olduğum 'Kafe++'(Kafe Plus Plus) isimli programımı tanıtacağım. Bu program bir kafe otomasyon uygulamasıdır. Kafe diyerek aklınıza internet kafeleri getirmek istemem. Kafe++ ile kafe sahipleri siparişlerini daha kolay bir...