epic

 1. BYTH

  Güncel Oyun Fırsatları Başlığı

  Merhabalar forum halkı, zamanla güncellenecek ve farklı sitelerden farklı indirimleri kapsayacak başlığa hoş geldiniz. Konuyu sıklıkla güncellemeye çalışacağım. Eğer kaçırdığım bir indirim olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj üzerinden bana ulaşabilir veya konu altına ayrıntıları ile indirimi...
 2. bilmiom

  EpicProfils! ( ÜCRETSİZ ) Son derece detaylı, Disk tasarruflu, Menülü, Profil kapatma!

  *Ücretli* EpicProfils skripti @Mr_Obliviate' e aittir. Ben bu skriptin ücretsiz versiyonunu *kodladım* çoğu şey eklenmedi zamanla güncelleyip ekleyeceğim. Eklenmesini istediklerinizi bana discord üzerinden bildirebilirsiniz. Skript hakkında bilgi almak için tıkla Herhangi bir hata/bug söz konusu...
 3. RealByNexx

  Yardım Epic Games'ten GTAV indirdim. Sonra Epic Games'i sil yükle yaptım. GTAV yüklü gözükmemeye başladı(sil yükle yaptığımdan beri gözükmüyor).

  Epic Games'ten GTAV indirdim. Sonra Epic Games'i sil yükle yaptım. GTAV yüklü gözükmemeye başladı(sil yükle yaptığımdan beri gözükmüyor). Epic Games'te yok ama dosyalarda duruyor. Ne yapabilirim?
 4. DragonTeam

  Epic Survival | Üstün Survival Paketi | 1.8 - 1.16 |

  Selamlar forum.gamer halkı! bugün sizlere Epic Survival paketini tanıtacağım. Oyuncularınıza gerçek bir survival deneyimi yaşatmaya ne dersiniz? NOT: Bu bir tanıtım konusudur. Discord: TheCommand#0166 Görseller ve Gifler:
 5. BorakanT

  For The King | 23-30 Nisan Tarihleri Arasında Ücretsiz!

  Öncelikle Merhaba! Böyle bir seri yapmaya karar verdim. Eğer istek olursa devam ettirmeyi düşünüyorum. Hazırsanız başlayalım. For The King Eşsiz Zar Oyunundan İlham Alan Savaş Sistemi! Saldırılar ve özel yetenekler için benzersiz bir slot sistemi kullanarak hızlı tempolu ve acımasız, sıra...
 6. Epiklava

  Epiklava Skyblock alımda!!!

  Basvuru formu İsminiz: Yaşınız: Kendinizden biraz bahsedin Daha önce ne gibi yetkilere sahip oldunuz: Neden skyblock: Başvurmak istediğiniz yetki:
 7. Vivat

  Minecraft EpicBoss [BossYaratma] | Plugin Tanıtımı

  Hepinize merhaba arkadaşlar,bilmeyenleri aydınlatmak için 5.videomu çektim. Bu videomda EpicBoss pluginini tanıttım. Videomu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın :)
 8. S

  EpicBoss'tan Düşen İtemler

  EpicBoss'tan Düşen İtemler 'i ayarlıyorum gene aynı itemler düşüyor yardım lazım help please
 9. T

  Survival Games Eklentisinde Epic Chest Nasıl Ayarlanır???

  Arkadaşlar benim bir hub serverim ancak survival games plugininde epic chestlerin yerlerini nasıl ayarlayabiliriz? yardım ederseniz çok mutlu olurum lütfen yardım edin acillllllll
 10. AtakanRS

  LapTop Bilgisayarın Hazin Dayanıklılığı!

  BirKaç Dakika Önce Video İzlerken Su İçiyordum ki Su Boğazıma Kaçtı Ve Banyoya Koşamadığım İçin Kaza Anında Bilgisayarın Üstüne Şlop! Hala Bilgisyar Çalışıyordu Ama Ben Önlem İçin Bilgisyarı Kapatıp bütün giriş çıkışları Mendil(R) ile temizledim ve açtım Bilgisayar hala Çalışıyo Ve Hızlandı!?

Üst